Bosch WAN24164BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 8 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 63 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 55 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WAN24164BY v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 8 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlasitosti 76 dB. Tato pračka nabízí až 15 pracích programů, včetně programu AlergiaPlus. Disponuje motorem EcoSilence Drive, který zajistí její tichý provoz. Ovládání má jednoduché, pomocí LED displeje a TouchControl tlačítek. Funkce ActiveWater přesně nastavuje spotřebu vody díky automatické detekci náplně praní. Funkce Reload umožňuje přidat prádlo i během praní. Disponuje také odloženým startem, 3D AquaSpar systémem pro rychlejší průnik vody, dětským zámkem, i funkcí SpeedPerfect. Hloubka pračky je 55 cm.

Bosch WAN24164BY

Předem plněná pračka Bosch WAN24164BY se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlasitosti 76 dB. Nabízí i následující benefity:

  • Motor EcoSilence Drive™ je extrémně efektivní, tichý a s dlouhou životností.

  • Funkce SpeedPerfect pro dokonale čisté oblečení za kratší čas.

  • Program AlergiaPlus pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou.

Pro alergiky

Předem plněná pračka má speciální program AlergiaPlus, který je ideální zejména pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Program pere při vyšší teplotě a využívá dodatečné máchání, čímž se ničí alergenní částice. Vaše prádlo tak bude krásně čisté bez alergenů, roztočů, či zvířecí srsti.

ActiveWater: účinné hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

SpeedPerfect

Pračka disponuje funkcí SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů lze nastavit tak, aby proběhly rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Při kombinaci programu Mix společně s funkcí SpeedPerfect vyperete 4 kg prádla za cca 41 minut. Šetříte tak svůj čas, přírodu i vaši peněženku.

Možnost doplnění prádla během praní

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná i během 89 % trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho tím nebudete rušit.

15 programů: AlergiaPlus, Tmavé prádlo, Máchání, Košile/halenky, Mix tichý/noční praní, Odčerpání/odstřeďování, Rychlý/mix, Sport/fitness, Super 15'/30', Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 55 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAN24164BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno