Bosch WAN24062BY

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 69 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 55 cm. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WAN24062BY v bílém provedení má kapacitu bubna pro 7 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlasitosti 74 dB. Tato pračka nabízí až 15 pracích programů. Disponuje motorem EcoSilence Drive, který zajistí její tichý provoz. Ovládání má jednoduché, pomocí LED displeje a TouchControl tlačítek. Funkce ActiveWater přesně nastavuje spotřebu vody díky automatické detekci náplně praní. Funkce Reload umožňuje přidat prádlo i během praní. Disponuje také odloženým startem, 3D AquaSpar systémem pro rychlejší průnik vody, dětským zámkem, zvukovou signalizací při skončení praní i funkcí SpeedPerfect. Hloubka pračky je 55 cm.

Bosch WAN24062BY

Předem plněná pračka 4. série Bosch WAN24062BY se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlasitosti 74 dB. Pračka nabízí až 15 programů. Kromě standardních, má i speciální programy, jako je Máchání, Odčerpání/odstřeďování, Rychlý/mix, Super 15'/30', Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.

ActiveWater: účinné hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

SpeedPerfect

Pračka disponuje funkcí SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů lze nastavit tak, aby proběhly rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Při kombinaci programu Mix společně s funkcí SpeedPerfect vyperete 4 kg prádla za cca 41 minut. Šetříte tak svůj čas, přírodu i vaši peněženku.

Možnost doplnění prádla během praní

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná i během 89 % trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho tím nebudete rušit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 55 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Bosch WAN24062BY

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Josef

18. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Výborná


  • Pračka funguje dle očekávání.
  • Zatím nic.

Neperu denně, takže jiné zkušenosti nemám.


Daniela

4. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadné/lehké otevírání bubnu
  • Dostatečné množství volitelných programů
  • Překvapivě tichý chod i při odstřeďování

Pračku jsem vybírala pro mamku (70+) tzn. potřebovala jsem snadné otevírání a poměrně lehké ovládání programů pro staršího člověka - tato pračka splnila všechny požadavky. Mamka je spokojená. Na první pohled je kvalitně vyrobená. Pokud bych to měla shrnout - výborný poměr výkon/cena.


Petr

4. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichá, dobře vyprané prádlo.
  • Menší dvířka, absence nastavení teplot.