Bosch UniversalImpact 700 Drill

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 28,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Příklepová vrtačka Bosch UniversalImpact 700 Drill s asistentem vrtání se hodí do jakékoliv dílny. Disponuje funkcemi vrtání, vrtání s příklepem a šroubování s obousměrným chodem. Elektromotor s příkonem 701 W a otáčkami 50 - 3000 ot./min je vhodný do jakýchkoliv podmínek. Průměry vrtání jsou pro dřevo: 30 mm, beton: 14 mm a ocel: 12 mm. Maximální točivý moment je 17 Nm a pomocí sklíčidla dosahuje vrtačka maximálního průměru šroubování 5 mm. Příklepová frekvence je 45 000 min-1. Precizní zpracování s integrovaným spínačem trvalého chodu, rukojeť Softgrip a hmotnost 2 kg zajistí pohodlí a jednoduchou manipulaci při používání vrtačky Bosch UniversalImpact 700 Drill. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vysoká výkonnost při všech materiálech

Ať už potřebujete zašroubovat různé součásti vybavení domácnosti, použít funkci vrtání na otvory, nebo vrtání s příklepem při předělávání, příklepová vrtačka Bosch UniversalImpact 700 se o vše postará. Disponuje výkonným elektromotorem s příkonem 701 W s otáčkami v rozmezí 50 - 3000 ot./min. Podle různých materiálů jsou průměry vrtání do dřeva: 30 mm, do betonu: 14 mm a do oceli: 12 mm. Maximální příklepová frekvence dosahuje hodnoty 45 000 min-1 a na šroubování určitě pomůže i maximální točivý moment 17 Nm. Pomocí sklíčidla je možnost upnout vrtáky o průměru až 13 mm.

Možnosti nastavení pro maximální efektivitu a bezpečnost

Pro co nejpřesnější modulaci výkonu a precizní výsledky využívá příklepová vrtačka Bosch UniversalImpact 700 Drill elektronickou předvolbu otáček. Pomocí nastavovacího kolečka a tlačítka spínače si přizpůsobíte dávkování výkonu na základě materiálu při navrtávání povrchu či zašroubování šroubů. Vždy si můžete jednoduše přepínat mezi 3 funkcemi, vypnout/zapnout příklep a využít i obousměrný chod, který je ideální na šroubování. Ovladatelnost zařízení je zajištěna komfortní ergonomickou rukojetí Soft-Grip, kterou doplňuje přídavná rukojeť s funkcí proti klouzání Anti-Slip. Nástroje vyměníte rychle a jednoduše prostřednictvím aretace vřetena, rychloupínacím sklíčidlem s funkcí Bosch Press+Lock stlačením knoflíku. Integrovaný spínač pro trvalý chod, vedení kabelu se závěsným zařízením na šikovné uložení nářadí a praktický kufřík na manipulaci patří k výhodám, které dělají z příklepové vrtačky Bosch UniversalImpact 700 správnou volbu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 701 W
  • Max. průměr vrtání 30 mm
  • Typ kladiva Elektrická
  • Příklep 45000 ot./min.

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Otáčky bez zatížení: 3002 ot./min.
Max. průměr vrtání: 30 mm
Rychloupínací skličovadlo: Ano
Typ kladiva: Elektrická
Příklep: 45000 ot./min.
Příklepový mechanizmus: Ano
Použití kladiva: Příklepové vrtání

Obsah balení

Obsah balení: Drill Assistant, Kufr z plastu

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost: 2 Kg

Energetické údaje

Příkon: 701 W

Funkce

Předvolba otáček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 0.603.131.021

Všechny parametry

Recenze Bosch UniversalImpact 700 Drill

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch UniversalImpact 700 Drill