Bosch TDS8030 Serie 8 VarioComfort vystavený kus s plnou zárukou

8 290 Kč ? Ušetříte 34 % 5 489 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
4 391 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 54,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Parní stanice Bosch TDS8030 pracuje s příkonem 2 400 W, díky čemuž vytvoří tlak až 6,8 barů. Ten umožní intenzivní dávku páry pomocí 3 intenzivních parních rázů, zvýšená až na 480 g, konstantní pára je zase 120 g / min. i-Temp Advanced spolehlivě generuje množství páry při nastavené teplotě. Už za dvě minuty je žehlička rozehřátá a tedy připravena k použití. S tlačítkem ECO ušetříte až 25% energie a 35% vody. Zásobník na vodu o objemu 1,8 litrů je odnímatelný a vodu lze doplnit i během používání. Parní žehlící systém je vybaven mnoha bezpečnostními prvky, které chrání vás i zařízení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 34 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 1 098 Kč

Popis produktu

Ohromný výkon

S maximálním příkonem 2400 wattů je manipulace s touto parní stanicí Bosch TDS8030 mimořádně pohodlná. S tlakem páry až 6,8 barů zdvojnásobí rychlost žehlení. Zaručuje dokonale vyžehlené oblečení všech materiálů. Ať už dětského textilu, vašich košil nebo ložního povlečení.

Odnímatelný zásobník na vodu

Už nemusíte doplňovat vodu do žehličky tak často. Unikátní žehlička Bosch disponuje velkým zásobníkem na vodu o objemu 1,8 l. Navíc se zásobník jednoduše odnímá, takže doplňování vody bude mimořádně pohodlné a rychlé.

Pára a její funkce

Žehlička nabízí konstantní páru 120 g / min, která zabezpečí trvale dokonalé žehlení. Eco "- nastavení páry: úspora energie až 25% a úspora vody 35% ve srovnání s nastavením páry na" max ". Mimořádnou dávku páry pomocí 3 intenzivních parních rázů zvýšena až na 480 g, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku.

i-Temp Advanced

Parní stanice hravě zvládne vyžehlit každý jeden materiál. i-Temp Advanced spolehlivě generuje množství páry při nastavené teplotě. Vy si můžete žehlit bez jakýchkoliv starostí, rychle a bezpečně. S tímto přístrojem budete mimořádně spokojeni.

Calc'n Clean Perfect

Parní stanice Bosch TDS8030 bude žehlit o to déle. Vysoce účinný systém čištění Calc'n Clean Perfect rozpouští částice vápníku a nečistot uvnitř žehličky a vyplavuje je. Částice vodního kamene se shromažďují ve sběrači na vodní kámen umístěném uvnitř parní stanice. Výsledkem je stabilní vysoký výkon a delší životnost parní stanice. Navíc funkce Calc'n Clean Timer Vás včas upozorní kdy je třeba přístroj vyčistit.

Bezpečnost "secure"

Žehlička je vybavena mnoha bezpečnostními prvky, které chrání vás i zařízení. Pokud byste přístroj zapomněli vypnout, nemusíte mít obavy. Žehlička si poradí i sama. Při dlouhodobé nečinnosti se automaticky vypne, a to ve dvou různých polohách v těchto časových intervalech: vodorovně 30 sekund, a svisle 8 minut.

Lock systém

Oceníte zafixování žehličky na parní stanici pro zvýšení bezpečnosti během přepravy a skladování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Kontinuální pára 120 g/min
  • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 1800 ml
Maximální tlak: 6,8 Bar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 24 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Konektivita

Délka kabelu: 1,8 m

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Vertikální napařování: Ano
Parní ráz: 480 g/min
Kontinuální pára: 120 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano
Rukověť se zámkem: Ano

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Další parametry

Samočistící: Ano
Odnímatelná nádoba na vodu: Ano

Ostatní

Kód produktu: TDS8030

Všechny parametry

Recenze Bosch TDS8030 Serie 8 VarioComfort

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch TDS8030 Serie 8 VarioComfort