Bosch TDI90EASY Sensixx'x DI90 EasyComfort

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ergonomický design

Kompaktní parní generátor Bosch TDI90EASY zaujme i svým ergonomickým designem, pro snadné ovládání a žehlení. Velký a uzavírací otvor QuickFilling umožňuje snadné plnění vodou. Extra dlouhý textilní kabel s délkou 2,5 m nabízí možnost navinutí a poskytuje dostatek svobody při pohybu. Žehlička má přizpůsobenou i nerezovou špičku se speciální drážkou, pro snadné žehlení knoflíků.

Žehlicí plocha

Žehlička má vysoce kvalitní žehlící plochu CeraniumGlissée. Systém Advanced steam system nabízí vynikající distribuci páry a to díky novému tvaru a uspořádání parních kanálků. Velkou výhodou jsou také emailované glazurované parní kanálky s třífázovým designem, které zajišťují optimální distribuci páry i skvělou klouzavost při žehlení.

Pára a její funkce

Žehlička nabízí konstantní páru (Motorsteam) 55 g / min, která zabezpečí trvale dokonalé žehlení. MotorSteam zaručí pernamentní intenzivní parní výkon díky inteligentnímu motoru. Eco "- nastavení páry: úspora energie až 25% a úspora vody 35% ve srovnání s nastavením páry na" max ". Parní ráz 200 g / min. Představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Dokonce funkce SteamOnDemand generuje páru podle potřeby tak dlouho dokud je stisknuto tlačítko páry. Vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku.

Funkce SensorSteam

SensorSteam dotykové ovládání zapínací a vypínací automatiky parního generátoru a permanentní páry generované motorem

i-Temp Advanced

Parní žehlička Bosch TDI90EASY hravě zvládne vyžehlit každý jeden materiál. i-Temp Advanced spolehlivě generuje množství páry při nastavené teplotě. Vy si můžete žehlit bez jakýchkoliv starostí, rychle a bezpečně. S tímto přístrojem budete mimořádně spokojeni.

Další užitečné funkce

Funkce 4AntiCalc - čtyřnásobná čisticí funkce v podobě ventilu self-clean, calc'n clean, vestavěnému systému anti-calc a čisticí tekutině proti intenzivnímu zavápnění. Žehlička je vybavena integrovaným systémem DripStop, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy. Ukazatel TempOK signalizuje během fáze nahřívání nebo ochlazování dosaženou požadovanou teplotu. Funkce sprej zabezpečí praktickou pomoc při žehlení a umožňuje rovnoměrné zvlhčení nepoddajných záhybů pomocí jednoho stisku tlačítka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Kontinuální pára 55 g/min
  • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 400 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 12 cm
Výška: 15,8 cm
Hloubka: 31,1 cm
Hmotnost: 2 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Konektivita

Délka kabelu: 2,5 m

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Vertikální napařování: Ano
Parní ráz: 200 g/min
Kontinuální pára: 55 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano
Rukověť se zámkem: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Další parametry

Samočistící: Ano
Odnímatelná nádoba na vodu: Ne

Ostatní

Kód produktu: TDI90EASY

Všechny parametry

Recenze Bosch TDI90EASY Sensixx'x DI90 EasyComfort

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch TDI90EASY Sensixx'x DI90 EasyComfort