Bosch TDA70EASY Sensixx'x DA70 EasyComfort

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ergonomický design

Napařovací žehlička Bosch TDA70EASY zaujme i svým ergonomickým designem, pro snadné ovládání a žehlení. Velký a uzavírací otvor QuickFilling umožňuje snadné plnění vodou. Extra dlouhý textilní kabel s délkou 2,5 m nabízí možnost navinutí a poskytuje dostatek svobody při pohybu. Žehlička má přizpůsobenou i nerezovou špičku se speciální drážkou, pro snadné žehlení knoflíků.

Žehlicí plocha

Žehlička má vysoce kvalitní žehlící plochu CeraniumGlissée. Systém Advanced steam system nabízí vynikající distribuci páry a to díky novému tvaru a uspořádání parních kanálků. Velkou výhodou jsou také emailované glazurované parní kanálky s třífázovým designem, které zajišťují optimální distribuci páry i skvělou klouzavost při žehlení.

Para

Žehlička nabízí konstantní páru 45 g / min, která zabezpečí trvale dokonalé žehlení. Parní ráz 200 g / min. představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku.

i-Temp Advanced

Parní žehlička Bosch TDA70EASY hravě zvládne vyžehlit každý jeden materiál. i-Temp Advanced spolehlivě generuje množství páry při nastavené teplotě. Vy si můžete žehlit bez jakýchkoliv starostí, rychle a bezpečně. S tímto přístrojem budete mimořádně spokojeni.

Funkce SensorSecure

SensorSecure zabezpečuje automatické vypnutí, díky senzoru, který je umístěn v držadle žehličky. Žehlička se tak automatiky vypne při nepoužívání a znovu se začne zahřívat, když ji opět chytíte.

Další užitečné funkce

Trojnásobná čisticí funkce 3AntiCalc zajišťuje automatické čištění a odvápňování žehličky. Žehlička je vybavena integrovaným systémem DripStop, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy. Ukazatel TempOK signalizuje během fáze nahřívání nebo ochlazování dosaženou požadovanou teplotu. Funkcia sprej zabezpečí praktickou pomoc při žehlení a umožňuje rovnoměrné zvlhčení nepoddajných záhybů pomocí jednoho stisku tlačítka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Vertikální napařování Ano
  • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 380 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 11,2 cm
Výška: 15,6 cm
Hloubka: 31,1 cm
Hmotnost: 1,8 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 2,5 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ano

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 45 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 120 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Ostatní

Kód produktu: TDA70EASY

Všechny parametry

Recenze Bosch TDA70EASY Sensixx'x DA70 EasyComfort

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch TDA70EASY Sensixx'x DA70 EasyComfort