Bosch TDA502412E Sensixx´x DA50 ProEnergy

Napařovací žehlička BOSCH TDA502412E s příkonem max. 2400 W. Konstantní pára při této žehličce je 40g / min., A parní ráz 180g / min. Nádržka na vody o objemu 300 ml se jednoduše doplňuje. Samozřejmostí je systém Anti-drip, který zabraňuje odkapávání vody. Tento model žehlí perfektně a při žehlení se vám nevytvářejí záhyby, proto je vaše prádlo vyžehlená dokonale. Oceníte extra dlouhý kabel s klipem a možností navinutí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 17 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Ergonomický design

Napařovací žehlička zaujme i svým ergonomickým designem, pro snadné ovládání a žehlení. Přizpůsobené má i příjemné držadlo. Velký a uzavírací otvor QuickFilling umožňuje snadné plnění vodou. Extra dlouhý textilní kabel s délkou 2,5 m nabízí možnost navinutí a poskytuje dostatek svobody při pohybu. Žehlička má přizpůsobenou i nerezovou špičku se speciální drážkou, pro snadné žehlení knoflíků.

Žehlicí plocha

Žehlička Bosch má vysoce kvalitní žehlící plochu CeraniumGlissée. Můžete si být jisti optimálním rozdělením páry a klouzavostí - žehlicí plocha má parní kanálky. Žehlení bude rychlé, zaručeně bez záhybů ve všech směrech.

Pára

Žehlička nabízí konstantní páru 40 g / min, která zajistí trvale dokonalé žehlení. Parní ráz 180 g / min představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku. Žehlička je vybavena integrovaným systémem DripStop, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy.

Automatické vypnutí

Díky vypínací automatice nemusíte mít po odchodu do práce obavy zda jste žehličku vypnuli nebo ne.

Další funkce žehličky

Pomocí otočného regulátoru si můžete přizpůsobit ideální teplotu a dosáhnout tak optimální podmínky pro vaše žehlení. Funkce sprej zajistí praktickou pomoc při žehlení a umožňuje rovnoměrné zvlhčení nepoddajných záhybů pomocí jednoho stisku tlačítka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Vertikální napařování Ano
  • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 350 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šířka: 12,2 cm
Výška: 30,3 cm
Hloubka: 15,5 cm
Hmotnost: 1,8 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 2,5 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ne

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 40 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 180 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Ostatní

Kód produktu: TDA502412E

Všechny parametry

Recenze Bosch TDA502412E Sensixx´x DA50 ProEnergy

Hodnocení zákazníků

20 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michaela, 20.11.2017

Žehlička mi nijak extra nevyhovuje. Při plné nádržce je moc těžká a navíc z nádržky stále vytéká voda, takže je žehlící prkno za chvíli úplně mokré. Navíc z ní vytéká rezavá voda. Budu žehličku reklamovat pro tekoucí nádržku. Šnůra je na mne příliš krátká.

Příslušenství k Bosch TDA502412E Sensixx´x DA50 ProEnergy