Bosch TDA3024110

1 790 Kč ? Ušetříte 32 % 1 219 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 12,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Napařovací žehlička Bosch TDA3024110 zaručí kvalitní a bezpečné žehlení. Její příkon je max. 2400 W. Konstantní pára při této žehličce je 40g / min., A parní ráz 150g / min. Nádržka na vody o objemu 320 ml se jednoduše doplňuje. Samozřejmostí je systém Anti-drip, který zabraňuje odkapávání vody. Tento model žehlí perfektně a při žehlení se vám nevytvářejí záhyby, proto je vaše prádlo vyžehlená dokonale. Oceníte extra dlouhý kabel s klipem a možností navinutí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 32 %

Popis produktu

Ergonomický design

Napařovací žehlička zaujme i svým ergonomickým designem, pro snadné ovládání a žehlení. Přizpůsobené má i příjemné držadlo SoftToufch. Velký a uzavírací otvor QuickFilling umožňuje snadné plnění vodou. Extra dlouhý textilní kabel s délkou 2 m nabízí možnost navinutí a poskytuje dostatek svobody při pohybu. Žehlička má přizpůsobenou i nerezovou špičku se speciální drážkou, pro snadné žehlení knoflíků.

Žehlicí plocha

Žehlička Bosch má vysoce kvalitní žehlící plochu Multi-directional CeraniumGlissée. Můžete si být jisti optimálním rozdělením páry a klouzavostí - žehlicí plocha má parní kanálky. Žehlení bude rychlé, zaručeně bez záhybů ve všech směrech..

Pára

Žehlička nabízí konstantní páru 40 g / min, která zajistí trvale dokonalé žehlení. Parní ráz 150 g / min představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku. Žehlička je vybavena integrovaným systémem DripStop, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy.

Secure auto shut-off

Díky vypínací automatice nemusíte mít po odchodu do práce obavy zda jste žehličku vypnuli nebo ne. Secure auto shut-off zabezpečuje automatické vypnutí pokud se přístroj určitou dobu nepoužívá.

Další funkce žehličky

Pomocí otočného regulátoru si můžete přizpůsobit ideální teplotu a dosáhnout tak optimální podmínky pro vaše žehlení. Trojnásobná čisticí funkce 3AntiCalc zajišťuje automatické čištění a odvápňování žehličky. Funkce sprej zajistí praktickou pomoc při žehlení a umožňuje rovnoměrné zvlhčení nepoddajných záhybů pomocí jednoho stisku tlačítka.čidla.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Vertikální napařování Ano
  • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 320 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 13 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 34 cm
Hmotnost: 1,4 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 2 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ano

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 40 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 150 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: hliník

Všechny parametry

Recenze Bosch TDA3024110

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch TDA3024110