Bosch TDA2680

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Bosch TDA502412E Sensixx´x DA50 ProEnergy

Bosch TDA502412E Sensixx´x DA50 ProEnergy

Napařovací žehlička BOSCH TDA502412E s příkonem max. 2400 W. Konstantní pára při této žehličce je 40g / min., A parní ráz 180g / min. Nádržka na vody o objemu 300 ml se jednoduše doplňuje.…

  • Příkon: 2400 W
  • Vertikální napařování: Ano
  • Automatické vypnutí: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Ergonomický design

Napařovací žehlička BOSCH TDA2680 zaujme i svým ergonomickým designem, pro snadné ovládání a žehlení. Přizpůsobené má i příjemné držadlo SoftToufch. Velký a uzavírací otvor QuickFilling umožňuje snadné plnění vodou. Extra dlouhý textilní kabel s délkou 3 m s klipem kabelu a kulovým kloubem nabízí možnost navinutí a poskytuje dostatek svobody při pohybu. Žehlička má přizpůsobenou i úzkou špičku se speciální drážkou, pro snadné žehlení knoflíků.

Žehlicí plocha

Žehlička Bosch má vysoce kvalitní žehlící plochu PalladiumGlissée. Můžete si být jisti optimálním rozdělením páry a klouzavostí - žehlicí plocha má parní kanálky. Žehlení bude rychlé, zaručeně bez záhybů ve všech směrech.

Pára

Žehlička nabízí konstantní páru 30 g / min, která zajistí trvale dokonalé žehlení. Parní ráz 100 g / min. představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Vertikální pára je geniálním řešením pro vyfukování páry ve svislé poloze - můžete tak např. provětrat a vyhladit oblečení zavěšené na ramínku.

Funkce sprej

Je to praktická pomůcka při žehlení. Při problematických záhybech vám pomůže jediné stisknutí tlačítka, po kterém vystříkne cílený šetrný proud vody, který nepoddajné záhyby stejnoměrně zvlhčí a připraví je na další žehlení.

Další užitečné funkce

Pomocí intuitivního a rychlého ovládání si jednoduše přizpůsobíte ideální teplotu a dosáhnete tak optimální podmínky pro vaše žehlení. Trojnásobná čisticí funkce 3AntiCalc zajišťuje automatické čištění a odvápňování žehličky. Žehlička je vybavena integrovaným systémem DripStop, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy. Funkce sprej zajistí praktickou pomoc při žehlení a umožňuje rovnoměrné zvlhčení nepoddajných záhybů pomocí jednoho stisku tlačítka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2300 W
  • Vertikální napařování Ano
  • Automatické vypnutí Ne

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 290 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: fialová
Šířka: 12 cm
Výška: 14 cm
Hloubka: 29,5 cm
Hmotnost: 1,2 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 3 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ano

Energetické údaje

Příkon: 2300 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 30 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 100 g/min
Automatické vypnutí: Ne
Automat.nastavení teploty: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Všechny parametry

Recenze Bosch TDA2680

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch TDA2680