Bosch Tassimo Suny TAS3205

Kapslový kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo se postará o příjemné chvíle při vynikající šálku kávy, kterou si můžete velmi jednoduše připravit přímo u vás doma. Díky němu si můžete připravit více než 40 druhů nápojů známých značek různého druhu. Díky INTELLIBREW ™ si můžete vychutnávat vynikající kvalitu vašich nápojů a jejich perfektní chuť. Kapslový kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo má přizpůsoben intuitivní LED panel, který informuje o aktuálních stavech přístroje. O jeho jednoduché ovládání se stará SmartStart, který zajišťuje ovládání pomocí jediného dotyku. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Doprava zdarma
  • Sleva 53 %

Popis produktu

Příprava nápojů

Kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo umožňuje přípravu více než 40 druhů různých teplých nápojů z množství oblíbených značek jako je například Jacobs Krönung a Milka. Perfektní kvalita nápojů je zaručena díky INTELLIBREW ™, pomocí patentované technologie čárových kódů, díky čemuž je každý nápoj dokonale připraven. K dispozici je také inovativní technologie tekutého mléka v kapsli. Pomocí kávovaru si můžete připravit různé druhy horkých nápojů jako např. čerstvě uvařená káva, espresso, caffe crema, cappuccino, latte macchiato, horká čokoláda nebo čaj.

Ovládání a bezpečnost

Příprava horkých nápojů je na kávovaru BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo velmi jednoduchá a praktická a to díky jednoduchému startu SmartStart, kdy stačí k jeho ovládání pouze stisk jeho přední strany. Přizpůsoben je také intuitivní LED panel s ukazatelem, který informuje o aktuálním stavu spotřebiče a upozorňuje na potřebu doplnění vody nebo odvápnění přístroje. Jeho SmartStart ovládání umožňuje snadnou přípravu nápojů pomocí stisknutí přední strany kávovaru. Přizpůsoben je také nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky. Otevírání hlavy přístroje je velmi tiché ak dispozici je i automatické bezpečnostní vypnutí jakož i bezpečnostní pojistka.

Vlastnosti

Design kávovaru BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo je moderní a nadčasový, má chromové prvky, které jsou aplikovány na přístroji. Přizpůsobenou má i moderní nádržku na vodu, která je integrována v přístroji. Kávovar má nízkou spotřebu elektrické energie a jeho vyjímatelný podstavec na šálky lze mýt v myčce nádobí. K dispozici je také jedinečný systém průtokového ohřívače. Vyjímatelný zásobník na vodu má kapacitu 0,8 litru. Maximální tlak kávovaru je 3,3 barů a příkon 1 300 W.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 800 ml Objem vodního zásobníku
  • Kapsle Způsob připravy pěny
  • Ne Zásobník na použité kapsle

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodního zásobníku: 800 ml
Maximální provozní tlak: 3,3 Bar
Způsob připravy pěny: Kapsle

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 25,1 cm
Výška: 30,5 cm
Hloubka: 16,7 cm
Hmotnost: 2,7 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1300 W

Funkce

Automatické vypnutí: Ne
Typ kávovaru: Kapslové kávovary

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne
Zásobník na použité kapsle: Ne
Studené nápoje: Ne
Polohovatelný tácek: Ne
Automatické zastavení nápoje: Ano

Ostatní

Kód produktu: TAS3205

Všechny parametry

Recenze Bosch Tassimo Suny TAS3205

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Monika, 13.3.2019

Super,nemůžeme si na nic stěžovat.

  • Kapslový kávovar je super,máme doma již druhý a není na co si stěžovat.Dělá pěknou pěnu,a káva je super.
  • Není co vytknout.

Markéta, 29.9.2018

Ideální velikost, funguje skvěle

  • Funguje skvěle

Příslušenství k Bosch Tassimo Suny TAS3205