Bosch Tassimo Suny TAS3205

Zobrazit

  • Sleva 76 %

Objem vodního zásobníku: 800 ml, Maximální provozní tlak: 3.3 Bar, Automatické vypnutí: Ne, Způsob připravy pěny: Kapsle, Typ kávovaru: Kapslové kávovary, Zásobník na použité kapsle: Ne, Studené nápoje: Ne, Polohovatelný tácek: Ne, Automatické zastavení nápoje: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kapslový kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo se postará o příjemné chvíle při vynikající šálku kávy, kterou si můžete velmi jednoduše připravit přímo u vás doma. Díky němu si můžete připravit více než 40 druhů nápojů známých značek různého druhu. Díky INTELLIBREW ™ si můžete vychutnávat vynikající kvalitu vašich nápojů a jejich perfektní chuť. Kapslový kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo má přizpůsoben intuitivní LED panel, který informuje o aktuálních stavech přístroje. O jeho jednoduché ovládání se stará SmartStart, který zajišťuje ovládání pomocí jediného dotyku.

Příprava nápojů

Kávovar BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo umožňuje přípravu více než 40 druhů různých teplých nápojů z množství oblíbených značek jako je například Jacobs Krönung a Milka. Perfektní kvalita nápojů je zaručena díky INTELLIBREW ™, pomocí patentované technologie čárových kódů, díky čemuž je každý nápoj dokonale připraven. K dispozici je také inovativní technologie tekutého mléka v kapsli. Pomocí kávovaru si můžete připravit různé druhy horkých nápojů jako např. čerstvě uvařená káva, espresso, caffe crema, cappuccino, latte macchiato, horká čokoláda nebo čaj.

Ovládání a bezpečnost

Příprava horkých nápojů je na kávovaru BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo velmi jednoduchá a praktická a to díky jednoduchému startu SmartStart, kdy stačí k jeho ovládání pouze stisk jeho přední strany. Přizpůsoben je také intuitivní LED panel s ukazatelem, který informuje o aktuálním stavu spotřebiče a upozorňuje na potřebu doplnění vody nebo odvápnění přístroje. Jeho SmartStart ovládání umožňuje snadnou přípravu nápojů pomocí stisknutí přední strany kávovaru. Přizpůsoben je také nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky. Otevírání hlavy přístroje je velmi tiché ak dispozici je i automatické bezpečnostní vypnutí jakož i bezpečnostní pojistka.

Vlastnosti

Design kávovaru BOSCH TAS3205 SUNY Tassimo je moderní a nadčasový, má chromové prvky, které jsou aplikovány na přístroji. Přizpůsobenou má i moderní nádržku na vodu, která je integrována v přístroji. Kávovar má nízkou spotřebu elektrické energie a jeho vyjímatelný podstavec na šálky lze mýt v myčce nádobí. K dispozici je také jedinečný systém průtokového ohřívače. Vyjímatelný zásobník na vodu má kapacitu 0,8 litru. Maximální tlak kávovaru je 3,3 barů a příkon 1 300 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 800 ml
Maximální provozní tlak 3.3 Bar
Automatické vypnutí Ne
Způsob připravy pěny Kapsle
Typ kávovaru Kapslové kávovary
Zásobník na použité kapsle Ne
Studené nápoje Ne
Polohovatelný tácek Ne
Automatické zastavení nápoje Ano

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Bosch Tassimo Suny TAS3205

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Tomas

20. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • To nevim
  • Jenom jsem to chtěl udělat kávu hned to nefunguje , vůbec to nebere vodu.

nedoporučuju


Monika

13. 3. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Kapslový kávovar je super,máme doma již druhý a není na co si stěžovat.Dělá pěknou pěnu,a káva je super.
  • Není co vytknout.

Super,nemůžeme si na nic stěžovat.


Markéta

29. 9. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Funguje skvěle

Ideální velikost, funguje skvěle