Bosch Tassimo Vivy 2 TAS1402

Kapslový kávovar Bosch TAS1402 Tassimo Vivy 2 v kompaktním provedení. Na výběr máte až 40 druhů horkých nápojů. Vaše kávové speciality budou díky inteligentní spařovací jednotka vždy připravené přesně tak, jak je máte rádi. Díky systému Tassimo Intellibrew ™ si můžete vychutnávat vynikající kvalitu vašich nápojů a jejich perfektní chuť. Automatický čistící a odvápňovací program probíhá pomocí servisního T DISC který je součástí balení. Přizpůsoben je i nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky. Nechybí ani vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 0,7 litrů. Maximální tlak kávovaru je 3,3 barů a příkon 1 300 W. Barva: černá Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 66 %

Popis produktu

Prakticky malý kávovar

Tento kapslový kávovar Bosch TAS1402 Tassimo Vivy 2 je určen těm, co nemají dost místa. Je malý, přitom umožňuje snadnou a pohodlnou přípravu všech oblíbených nápojů. Výška stojanu na šálky lze nastavit na malé, střední a velké šálky. Stojan můžete zcela vyjmout a použít velké hrnky nebo cestovní hrnky. Nádržka na vodu o objemu 0,7 litrovna vodu lze snadno vyjmout a naplnit.

Prakticky žádný čas na zahřívání

Díky inovační technologii zahřívání zde není zapotřebí prakticky žádný čas na zahřívání. Takže si svůj nápoj můžete uvařit okamžitě. Vložte jednu z kapslí T DISC do přístroje. Stiskněte tlačítko Start / Stop a příprava může začít. Dopřát si horký lahodný nápoj nebylo nikdy tak jednoduché!

 

Inteligentní technologie Tassimo Intellibrew ™

Tassimo Intellibrew ™ zajistí, že každý doušek bude perfektní. Ať už připravujete povzbuzující espresso, ovocný čaj nebo krémovou horkou čokoládu, Tassimo připraví každý nápoj stiskem jediného tlačítka - s tím nejlahodnějším výsledkem. Přístroj automaticky snímá čárové kódy na každé kapsle T DISC a tím získá informace pro přípravu vašeho oblíbeného nápoje: množství vody, čas vaření a dále optimální teplota. Tassimo udělá všechnu práci za vás a vy si budete moci užít speciální okamžiky během celého dne.

 

Automatický program čištění a odvápnění

Díky automatickému programu čištění a odvápnění můžete svůj přístroj jednoduše vyčistit. Přístroj vás upozorní na nutnost odvápnění rozsvícením značky odvápnění. Automatické čištění párou zabraňuje těžkostem a umožňuje vždy čerstvé a jedinečné nápoje. Odvápňovací program je také velmi užitečný pro udržení čistého stroje a bezchybného provozu.

Automatické vypnutí

 Z důvodu úspory energie se po dokončení cyklu vaření automaticky vrátí do režimu pasivní pohotovosti. Dobré pro vás. Dobré pro životní prostředí.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem vodního zásobníku 700 ml
  • Způsob připravy pěny Kapsle
  • Zásobník na použité kapsle Ne

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 700 ml
Maximální provozní tlak: 3,3 Bar
Způsob připravy pěny: Kapsle

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 16,9 cm
Výška: 25,1 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 2,2 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1300 W

Funkce

Automatické vypnutí: Ano
Typ kávovaru: Kapslové kávovary

Další parametry

Polohovatelný tácek: Ano
Automatické zastavení nápoje: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Zásobník na použité kapsle: Ne
Studené nápoje: Ne

Ostatní

Kód produktu: TAS1402

Všechny parametry

Recenze Bosch Tassimo Vivy 2 TAS1402

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch Tassimo Vivy 2 TAS1402