Bosch SPV4XMX16E

Zobrazit


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída F, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 84 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 48 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 81,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 11 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Plně integrovaná myčka Bosch SPV4XMX16E zvládne na jeden mycí cyklus umýt 10 jídelních souprav. Maximální dosažená hladina hluku je 48 dB a v tichém programu dosahuje 45 dB. K dispozici je 6 programů a 4 speciální funkce. Potěší dávkovacím asistentem, systémem EcoSilence Drive, samočisticím filtračním systémem, osvětlením InfoLight a dalšími funkcemi. K dispozici je také funkce AquaStop. Lze jej připojit k chytrému telefonu přes Wi-Fi, odkud jej můžete ovládat pomocí aplikace Home Connet.

Bosch SPV4XMX16E

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i větší množství nádobí, tak určitě myčka nádobí Bosch SPV4XMX16E. Na jeden mycí cyklus účinně umyje 10 jídelních souprav. Bez problémů a maximálně efektivně umyje nádobí, a to se 100% výsledky

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, IntensiveZone, SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Delší dobu zářivé sklenice

Typ vody na mytí velmi ovlivňuje sklo a jemnou keramiku, kde může vzniknout koroze skla. Předností této myčky Bosh je, že disponuje technologií na ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody, a tak zabepečí, že nádobí bude vždy umyto s odpovídající péčí.

Extra sušení

Při spuštění mycího programu si můžete zvolit praktickou funkci ExtraDry, která usuší vaše nádobí mimořádně důkladně. Stiskem jednoho tlačítka se aktivuje vyšší teplota a delší čas sušení, a díky tomu bude vaše nádobí spolehlivě čisté a vysušené.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí tato myčka nádobí od společnosti Bosh. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž se šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody, a tím i prvotřídní výsledky.

Výkonný, úsporný a tichý motor

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Bezkartáčový motor šetří energii, snižuje hluk a zajišťuje plynulý a tichý provoz.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Je tak při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Funkce Intensive Zone

Myčka je vybavena praktickou funkcí Intensive Zone, který využijete při více programech. Funkce zajišťuje vyšší tlak při ostřikování a zvyšuje teplotu v dolním koši. Postará se tak o optimální umytí velmi znečištěného nádobí jako například hrnce, kde v horním koši spolehlivě umyje méně znečištěné nádobí. 

InfoLight

Vestavná myčka nádobí Bosch disponuje velmi praktickou funkci - InfoLight. Jde o čevený světelný bod, který na ploše podá aktuální informaci o tom, zda probíhá stále mycí program nebo již skončil.

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná, kolik vody třeba použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné myčky. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Chytrá domácnost pro snadnější život 

Myčku lze připojit k vašemu chytrýmu telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, a díky tomu tak budete dostávat různá upozornění o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem a jiné. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci HomeConnect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užijte si výhody, které s sebou přináší.

Výhody:

 • Easy Start - doporučí správný program
 • Oblíbený program - jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikací HomeConnect nebo na ovládacím panelu
 • Počítadlo tablet - sleduje vaši spotřebu a informuje vás o potřebě tablet
 • Notifikace - dozvíte se momentální stav programu a užitečné informace
 • Dálková diagnostika - vyhledá problém a dá vám přesně pokyny

Flexibilní systém košů

Vnitřní vybavení myčky obsahuje:

 • Systém košů Vario
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni ukládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • Výklopný etažér na šálky v horním koši

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 48 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Bosch SPV4XMX16E

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Radek

28. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


zatím vše ok


blanka

21. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • zatím jsme nezprovoznili

zatím nemohu hodnotit