Bosch SPV4EMX21E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 67 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV4EMX21E na jeden mycí cyklus umyje 10 jídelních sad nádobí. Vybírat můžete ze 6 přednastavených programů a 4 funkcí. Disponuje dávkovacím asistentem, ramenem DuoPower, EfficientDry, Aqua senzorem apod. Maximální hladina hluku dosahuje 45 dB.

Funkce EfficientDry

Myčka je vybavena funkcí EfficientDry, která po dokončení programu automaticky otevře dvířka myčky. Toto praktické řešení zlepšuje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a jemně chladí nádobí, takže je připraveno k uložení bez nutnosti utírání. Navíc se tím šetří energie.

Flexibilní úložiště

Zásuvka VarioDrawer je další úložná úroveň v horní části myčky. Je to ideální místo pro příbory a drobné kuchyňské náčiní, jako jsou naběračky nebo metličky, a vejdou se do něj i šálky na espresso. Tento systém usnadňuje vkládání myčky a ponechává více místa v dolním koši. Zásuvka VarioDrawer, která nahrazuje koš na příbory ve spodním koši, vytváří kapacitu až pro 14 standardních sad nádobí v myčkách o průměru 60 cm a 10 standardních sad nádobí v myčkách o průměru 45 cm. Díky tomu může myčka nádobí vkládat nádobí flexibilněji a pohodlněji.

Funkce Silence on Demand

Funkce Silence on Demand, kterou lze aktivovat prostřednictvím aplikace Home Connect, ztiší myčku, kdykoli to potřebujete. Díky aktivní pauze je hluk až po dobu 30 minut, kdy je myčka v provozu, minimální.

Home Connect

Díky kompatibilitě s Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem. Zkontrolujte, zda je v aplikaci Alexa dostupná příslušná dovednost "Home Connect" pro nastavenou zemi a jazyk. Aktivujte ji a propojte zařízení Amazon Alexa a domácí spotřebiče.

Programy

  • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený

  • Výchozí oblíbený program: Předmytí

  • 4 speciální funkce: dálkový start, EfficientDry, Intensive Zone, SpeedPerfect+.

  • Program péče o myčky nádobí: Machine Care

  • Silence on Demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SPV4EMX21E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi