Bosch SPV46MX01E

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

AEG FSE62400P

Plně integrovaná vestavná myčka nádobí AEG FSE62400P v SlimLine - úzkém provedení se šířkou 45 cm. Je zařazena do energetické třídy A ++ (spotřeba vody a energie: 9.9 l, 0.7 kWh s programem Eko 50 °…

 • Maximální hlučnost: 45 db
 • Počet programů: 6
 • Počet souprav nádobí: 9

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

ActiveWater

Myčka nádobí Bosch SPV46MX01E využívá při mytí proplachovací technologii ActiveWater, která zabezpečí čisté nádobí. Technologie je navíc ekologická, nakolik dokáže rozvrhnout potřebné množství vody. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody v co nejkratším čase. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo.

Systém DuoPower

Zajišťuje šetrné mytí s optimálními výsledky. Kromě ostřikovacího ramene na dně myčky je vybavena ostřikovacím ramenem DuoPower umístěným v horním koši. Toto rameno zajišťuje optimální umytí nádobí. Dvě ergonomické ostřikovací ramena zajišťují cílenou cirkulaci vody, která se dostane do každého rohu myčky. Díky přesné regulaci je každý mycí cyklus ohleduplný k sklenicí a nádobím.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

 

Funkce LoadSensor

Tato funkce automaticky šetří vodu i energii při mytí menšího množství nádobí. Množství nádobí detekuje otočný senzor, který rozeznává hladinu vody. Pro větší množství nádobí je třeba použít více vody, aby se odmočily a hladina vody se tehdy snižuje. V tomto případě si myčka sama nadávkuje větší množství vody. Pro umytí menšího množství nádobí spotřebuje méně vody. Senzor poskytuje optimální využití vody tak při plné i při poloviční náplni.

Vlastnosti

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 44 dB). Umývačka ponúka

 •      6 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
 •      Počet speciálních funkcí 3: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •      5 mycích teplot
 •      odložený start 1 - 24 hodin
 •      program starostlivosti o myčku
 •      InfoLight osvetlení promítané na podlahu, pro informáci o provozu
 •      akustický signál na konci programu
 •      šířka 45 cm

Systém vnitřních košů VarioFlex představuje vyšší flexibilitu v horním a dolním koši. Horní koš s 3 výškově nastavitelnými polohami pomocí systému RackMatic je vybaven posuvnými prvky (2 sklopné přihrádky a odkládací přihrádka na hrnky). Ve spodním koši jsou 2 sklopné přihrádky. Třetí úrovní je příborová zásuvka Vario.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Počet programů 6
 • Počet souprav nádobí 10

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Model: SPV46MX01E
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 2,05 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 44,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 31 Kg

Obsah balení

Obsah balení: ochr.plech proti páře

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 4242005060023

Všechny parametry

Recenze Bosch SPV46MX01E

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jan, 09.12.2020

Roman, 11.8.2020

velmi dobrá myčka, tedy s přivřením jendoho oka za ten horní koš na příbory a vyloženě nedobré mytí v něm uložených příborů

 • myčkám Bosch není téměř co vytknout
 • ten horní koš na mytí příborů, no, jak to říct, moc to v něm ty příbory umyté nejsou, takže "šel ven" po pár dnech, naštěstí jsme si nechali klasický koš na příbory z předchozí myčky Bosch a ten používáme

Miroslav, 04.4.2020

Příslušenství k Bosch SPV46MX01E