Bosch SPU66TS00E

Vestavná myčka nádobí Bosch SPU66TS00E, v nerezovém provedení a v energetické třídě A ++ s kapacitou 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení. Disponuje motorem EcoSilence Drive s maximální hlučností 44 dB. Ovládání je umístěno v předu prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla. Vnitřní vybavení sestává z VarioFlex Pro černění označenými madly košů a příborové zásuvky Vario Pro. Horní koš je nastavitelný do 3 poloh a má 3 sklopné přihrádky a odkládací přihrádku na hrnky, dolní koš má 4 sklopné přihrádky a odkládací plochu na hrnečky, speciální držák na skleničky. Pro bezpečnost před pretetečím je myčka Bosch SPU66TS00E, vybavená funkcí Aqua stop. Šířka 44,8 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %

Popis produktu

 
 
 
 
 

ActiveWater

Myčka nádobí Bosch SPU66TS00E využívá při mytí proplachovací technologii ActiveWater, která zabezpečí čisté nádobí. Technologie je navíc ekologická, nakolik dokáže rozvrhnout potřebné množství vody. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody v co nejkratším čase. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo.

Systém DuoPower

Zajišťuje šetrné mytí s optimálními výsledky. Kromě ostřikovacího ramene na dně myčky je vybavena ostřikovacím ramenem DuoPower umístěným v horním koši. Toto rameno zajišťuje optimální umytí nádobí. Dvě ergonomické ostřikovací ramena zajišťují cílenou cirkulaci vody, která se dostane do každého rohu myčky. Díky přesné regulaci je každý mycí cyklus ohleduplný k sklenicí a nádobím.

AquaSensor

AquaSensor zaručí, že nádobí bude pokaždé správně umytý. Na začátku každého mycího cyklu zkontroluje a detekuje stupeň znečištění nádobí. Podle částic potravin, mastnoty a zbytků mycího prostředku AquaSensor nastaví optimální čas oplachu potřebný pro dokonalé výsledky mytí a v případě potřeby spustí předmytí. A co víc, protože pro každý oplach použije jen potřebné množství vody, AquaSensor značně snižuje její spotřebu. Chytré a vždy správně nastavené mytí.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

 

Funkce LoadSensor

Tato funkce automaticky šetří vodu i energii při mytí menšího množství nádobí. Množství nádobí detekuje otočný senzor, který rozeznává hladinu vody. Pro větší množství nádobí je třeba použít více vody, aby se odmočily a hladina vody se tehdy snižuje. V tomto případě si myčka sama nadávkuje větší množství vody. Pro umytí menšího množství nádobí spotřebuje méně vody. Senzor poskytuje optimální využití vody tak při plné i při poloviční náplni.

Vlastnosti

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 44 dB).

 •      6 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
 •      Počet speciálních funkcí 3: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •      5 mycích teplot
 •      odložený start 1 - 24 hodin
 •      vnitřní LED osvětlení v rámu dvířek
 •      šířka 45 cm

Systém vnitřních košů VarioFlex Pro s červeno označenými úchopy představuje vyšší flexibilitu v horním a dolním koši. Horní koš je vybaven 4 posuvnými prvky (3 sklopné přihrádky a odkládací přihrádka na malé hrnky) a poskytuje prostor pro sklenice. V zásuvce VarioPro, která je třetí úrovní pro vkládání nádobí. Jde o ideální místo pro příbory a malé kuchyňské potřeby. Poskytuje větší flexibilitu pro efektivní uložení nádobí v myčce. Ve spodním koši 4 sklopné přihrádky na talíře, odkládací přihrádku na hrnky a speciální držák na skleničky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 44,8 cm
 • Typ displeje LCD
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 6
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 195 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 10
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Model: podstavný
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 2,05 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 44,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 57,3 cm
Hmotnost: 37 Kg

Obsah balení

Obsah balení: ochr.plech proti páře

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 4242005060061

Všechny parametry

Recenze Bosch SPU66TS00E

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

PAVEL, 29.6.2020

spotřebič byl zakoupen jako náhrada za obdobný typ stejné značky po 16 letech služby (stále funkční) a v podstatě splnil co se od něho očekávalo , akorát tzv. vychytávky v uspořádání vnitřního prostoru jsou spíše ke škodě a zmenšují užitný prostor , i použité materiály mi připadají troch horší ale to asi nese doba

 • provedení
 • tichost provozu
 • jednoduchost obsluhy
 • starý typ mi připadal lepší

Příslušenství k Bosch SPU66TS00E