Bosch SPS66TW00E

Volně stojící myčka nádobí Bosch SPS66TW00E v bílém provedení a v energetické třídě A ++ s kapacitou 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení. Disponuje motorem EcoSilence Drive s maximální hlučností 44 dB. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla. Vnitřní vybavení sestává z VarioFlex Pro černění označenými madly košů a příborové zásuvky Vario Pro. Horní koš je nastavitelný do 3 poloh a má 3 sklopné přihrádky a odkládací přihrádku na hrnky, dolní koš má 4 sklopné přihrádky a odkládací plochu na hrnečky, speciální držák na skleničky. Pro bezpečnost před pretetečím je myčka Bosch SPS66TW00E vybavena funkcí Aqua stop a technologií ActiveWater a dávkovací asistent, ostřikovacím ramenem DuoPower v horním koši. Šířka 45 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 15 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Technologie Active Water

Tato proplachovací technologie vyžaduje méně vody, energie ale přitom si zachovává větší výkon. Zdokonaluje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro perfektní výsledek mytí. Cíleným rozložením vody, optimalizací filtračních technologií, rychlejším orievaním a vyšší výkonností čerpadla zajišťují dokonalou cirkulaci vody, díky čemuž ušetříte vodu a energii.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Vlastnosti

Myčka nádobí Bosch SPS66TW00E zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 44 dB).

 •     6 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
 •     Počet speciálních funkcí 3: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •     5 mycích teplot
 •     odložený start 1 - 24 hodin
 •     šířka 45 cm

Systém vnitřních košů VarioFlex Pro s červeno označenými úchopy představuje vyšší flexibilitu v horním a dolním koši. Horní koš je vybaven 4 posuvnými prvky (3 sklopné přihrádky a odkládací přihrádka na malé hrnky) a poskytuje prostor pro sklenice. V zásuvce VarioPro, která je třetí úrovní pro vkládání nádobí. Jde o ideální místo pro příbory a malé kuchyňské potřeby. Poskytuje větší flexibilitu pro efektivní uložení nádobí v myčce. Ve spodním koši 4 sklopné přihrádky na talíře, odkládací přihrádku na hrnky a speciální držák na skleničky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 6
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 42 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,75 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 4242005064335

Všechny parametry

Recenze Bosch SPS66TW00E

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lenka, 03.5.2019

Produkt zatím super.Je mi líto,že jsem si ji nepořídila dříve.

 • skladná
 • tichá
 • spolehlivá
 • umývá perfektně
 • lehce ovladatelná
 • prostě super
 • Zápor jsem zatím nenašla ani jeden.
 • Ze začátku jsem jí chodila poslouchat jestli funguje.Tak je tichounká

Příslušenství k Bosch SPS66TW00E