Bosch SPS66TI01E

18 990 Kč ? Ušetříte 16 % 15 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Bosch SPS66TI01E v nerezovém provedení v energetické třídě A+++. Kapacita pro 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení. Disponuje motorem EcoSilence Drive s maximální hlučností 43 dB a ostekovacím ramenem DuoPower v horním koši. Ovládání je umístěno v předu prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla. Vnitřní vybavení sestává z VarioFlex systému košů s červenými úchopovými částmi a příborové zásuvky Vario Pro. Horní koš je nastavitelný do 3 poloh a má 3 sklopné přihrádky a odkládací přihrádku na hrnky, dolní koš má 4 sklopné přihrádky na talíře, odkládací plochu pro hrnky a speciální držák pro sklenice. Pro bezpečnost před pretetečím je myčka Bosch SPS66TI01E vybavena funkcí Aqua stop. Šířka 45 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %

Zvažte i tento produkt

Miele G4620 SC BW

Miele G4620 SC BW

18 990 Kč

K odeslání

Myčka Miele G4620 SC BW v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Kapacita pro mytí dosahuje 9 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Maximální…

 • Maximální hlučnost: 46 db
 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Počet programů: 6

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Spolehlivá myčka

Volně stojící myčka Bosch SPS66TI01E v nerezovém provedení je spolehlivým spotřebičem, který dosáhne výborné výsledky sušení. Na jedno naplnění umyje až 10 sad nádobí se spotřebou vody 9,5 l. Nabízí 6 mycích programů, které je možné si zvolit pomocí 7 zónového displeje. Najvýznamejšími přednostmi myčky jsou:

 •      PerfectDry se systémem sušení Zeolith: dosahuje skvělé výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu.
 •      Sklo 40°C: ochrání a šetrně umyje a usuší sklo.
 •      7 zónový displej: zobrazí zbývající čas a běžné informace, jako potřebu doplnění prostředků.
 •      AquaStop 100%: ochrání před škodami způsobenými vodou, garantované po celou dobu životnosti myčky.
 •      Ochrana skla: jemně zachází se sklem a choulostivým nádobím.

ActiveWater

Umávačka nádobí Bosch SPS66TI01E využívá při mytí proplachovací technologii ActiveWater, která zabezpečí čisté nádobí. Technologie je navíc ekologická, nakolik dokáže rozvrhnout potřebné množství vody. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody v co nejkratším čase. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

Vlastnosti

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 43 dB).

 •     6 programů: intenzivní 70°C, auto 45-65°C, eco 50°C, tichý program 50°C, sklo 40°C
 •     Počet speciálních funkcí 3: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •     6 mycích teplot
 •     odložený start 1 - 24 hodin
 •     šířka 45 cm

Systém vnitřních košů VarioFlex Pro představuje vyšší flexibilitu v horním a dolním koši. Horní koš je nastavitelný do 3 výšek pomocí systému RackMatic a 3 sklopnými přihrádkami a odkládací přihrádkou pro hrnky. Spodní koš má 4 sklopné přihrádky na talíře, odkládací plochu pro hrnky a speciální držák pro sklenice.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 43 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 6
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 46 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,66 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 188 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 4242005068616

Všechny parametry

Recenze Bosch SPS66TI01E

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jarmila, 08.3.2019

Celková spokojenost

 • Perfektní,velice tichá.
 • Zatím žádné

Příslušenství k Bosch SPS66TI01E