Siemens SN258W02ME

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 762,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Siemens SN236W02ME, která zaujme vysokou úsporou energie, je zařazena do energetické třídy A ++. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí, proto je vhodná i do větších domácností. Díky její velké kapacitě bude i velké množství nádobí dokonale umyté bez námahy a ztráty času. K dispozici máte 8 programů mytí. Je vybavena příborovou zásuvkou Vario, která poslouží i pro naběračky, nože nebo i šálky na espresso. Výškově nastavitelný horní koš flexibilně prispôsoíte pro uložení dalšího nádobí a zvětšení prostoru. Dále má ve výbavě například AquaSenzor, resp. senzor naplnění. Tyto se postarají o to aby se využívalo přiměřené množství vody. Samozřejmostí je i možnost odloženého startu. O bezpečnost myčky se postará funkce AquaStop. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Úsporná myčka nádobí varioSpeed plus

Díky dostatečně velké kapacitě myčky nádobí Siemens SN258W02ME, která je přizpůsobena až pro 14 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l (program ECO) vody pro optimální výsledky mytí. Vybrat si můžete ze 8 mycích programů. Pokud trváte na tichému provozu, tato myčka s hlučností pouze 39 dB. Myčka varioSpeed Plus umyje nádobí 3 x rychleji. Její nalepšími benefity jsou:

 •      varioSpeed Plus: 3 x rychleji mytí a sušení se zářivými výsledky.
 •      VarioFlex koše: nabízejí flexibilní a pohodlné ukládání nádobí is příborovou zásuvkou.
 •      Automatický program: stisknutím tlačítka řídí celý proces mytí s dokonalým výsledkem.
 •      Energetická třída A ++: zaručí úsporné mytí.
 •      Extrémně tichá: s hlučností 39 dB je vhodná i do otevřených kuchyní.

Programy a funkce

 • 8 mycích programů: Intenzivní 70 ° C - silně zašpiněné hrnce, pánve, nechoulostivé nádobí a příbory, Automatický - 45-65 ° C - program se optimalizuje podle znečištění, Eco 50 ° C - běžný každodenní cyklus, Tichý 50 ° C - velmi tichý program vhodný v noci, Sklo 40 ° C - křehké druhy nádobí, 1 Hodina 65 ° C - snadno zaschlé zbytky jídel, Rychlý 45 ° C - rychlý program pro choulostivé nádobí, Předmytí - studené opláchnutí, medziumývanie
 • 4 speciální funkce: intensiveZone, varioSpeed Plus, hygienaPlus, extra sušení
 • program péče o myčku
 • 5 mycích teplot

Základní informace:

 • Energetická třída: A ++
 • Počet sad: 14
 • Třída účinnosti mytí: A
 • Třída účinnosti sušení: A
 • Spotřeba vody: 9,5l
 • Rozměry: 84,5 x 60 x 60cm (VxŠxH)

Unikátní motor iQdrive

Dopřeje si kvalitní myčku, která je nejen maximálně výkonná, ale navíc i spolehlivá, tichá a úsporná. Její předností je totiž unikátní motor iQdrive, který je maximálně odolný vůči opotřebení, takže poslouží výjimečně dlouhou dobu. Kromě toho je myčka velmi úsporná a také mimořádně tichá. Tak zajistí bezchybné výsledky bez nadměrného a nepříjemného hluku.

Dávkovací asistent

Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěno optimální výsledky mytí.

Výškově nastavitelný horní koš

Většina myček nádobí Siemens je vybavena výškově nastavitelným horním košem pro flexibilní ukládání nádobí různých rozměrů. Pokud potřebujete uložit vysoké sklenice do horního koše nebo velké talíře do spodního koše, přizpůsobením výšky horního koše můžete jednoduše umístit i velký nádobí.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Výměník tepla

Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizika. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

Příborová zásuvka

Příborová zásuvka nabízí dodatečnou úložnou úroveň. Díky svému speciálnímu designu nenabízí prostor pouze pro příbory, ale i pro naběračky, salátové servírovací příbory a dokonce i menší porcelánové kousky jako např. Šálky na espresso. A protože ve spodním koši již není koš na příbory, je zde nyní místo pro celkem 14 sad nádobí.

IntensiveZone

Pokud zvolíte přídavnou funkci intensiveZone, zvýší se tlak na tryskách na velmi znečištěné nádobí v dolním koši. Pro horní koš zůstane program nezměněn a choulostivé nádobí bude i nadále šetrně omýván.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 39 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 8
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,93 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 266 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SN258W02ME

Všechny parametry

Recenze Siemens SN258W02ME

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petra, 27.12.2018

Příslušenství k Siemens SN258W02ME