Siemens SN236I02GE

12 490 Kč ? Ušetříte 12 % 10 989 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí SIEMENS SN236I02GE v nerezovém provedení a v energetické třídě A ++ umyje až 12 jídelních sad. Výkonný motor IQdrive pro správný chod. Disponuje nastavitelnými koši, průhledným displejem a užitečnými funkcemi jako Aquastop, odložený start, péče o myčku a jiné. Při umytí využívá 5 různých teplot, na cyklus spotřebuje 9,5 l vody. V nabídce je 6 programů na umytí (Eco 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C). Hlučnost myčky je jen 44 dB, mytí vás nebude vyrušovat. O šířce 60 cm ji umístíte i do vaší kuchyně. Myčka SIEMENS SN236I02GE šetří váš čas a peníze. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

SIEMENS SN236I02GE

Díky dostatečně velké kapacitě myčky nádobí Siemens SN236I02GE, která je přizpůsobena pro 12 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l (program ECO 50) vody pro optimální výsledky mytí. Vybrat si můžete ze 6 mycích programů. Pokud trváte na tichému provozu, tato myčka s hlučností pouze 44 decibelů splní vaše požadavky.


Mycí programy

Na výběr máte ze 6 programů a 5 teplot vody. Programy jsou následující: program auto 45 -65 °C, Eco 50 °C, dále šetrný program určený pro péči o sklo při 40 °C. Intenzivní program při 70 ° C si poradí i se silně znečištěným nádobím, který má dokonce i zaschlé zbytky jídla. Dále má hodinový program a předmytí. Z programů si jednoduše vyberete ten nejvhodnější pro právě znečištěné nádobí. Kromě těchto programů má myčka i 3 speciální, a to varioSpeed ​​Plus, intensiveZone a extra sušení.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

 

VarioSpeed ​​Plus

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu až o neskutečných 66%. Nádobí tak bude umytý a vysušený až 3x rychleji! Nemějte však předsudky, zkrácení nemá vliv na výsledek. Nádobí bude optimálně čistý, zářivý a suchý zároveň. Tuto funkci však nelze využít při rychlém programu a předmytí.

Extra sušení

Díky této funkci můžete mít dokonale suché nádobí dokonce i při použití krátkých programů. Třída účinnosti sušení dosahuje hodnotu A, což je nejlepší možný výsledek. Myčka díky přídavným programem šetří váš čas a vy tak máte více času pro sebe a rodinu.

 

Komfortní uložení nádobí

Koše varioFlex Plus nabízejí opravdu efektivní využití každého jednoho místa. Horní kos je výškově nastavitelný díky 3-násobnému rackMaticu. Kromě nastavitelnosti nabízí ještě i sklopné přihrádky na uložení nádobí, přihrádkou na příbory a plochou pro hrnky. Spodní koš disponuje až čtyřmi sklopnými přihrádkami na talíře a přihrádkou na příbory.

IntensiveZone

Pokud se rozhodnete pro přídavnou funkci intensiveZone, zvýšíte tak tlak na tryskách v dolním koši. Oceníte ho zejména při velmi špinavém nádobí. Nádobí nacházející se v horním koši bude nadále myté jemně a šetrně.

 

Údržba a dávkovací asistent

Program péči o zařízení se stará o správný a bezproblémový chod myčky. Upozorní na nedostatek soli či leštidla. Další užitečnou funkcí je dávkovací asistent, který dbá na to, aby se mycí tableta rozpustila a rozptýlila se do celého prostoru myčky a zanechala nádobí krásný a čistý. Navíc každá tableta se díky této funkci maximálně využije co přinese požadovaný výsledek.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Počet programů 6
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,9 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 258 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 210 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 12
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SN236I02GE

Všechny parametry

Recenze Siemens SN236I02GE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SN236I02GE