Bosch SMV4HCX19E

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná inteligentní myčka Bosch SMV4HCX19E účinně umyje až 14 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Na výběr máte ze 6 programů a 4 speciálních funkcí. Je vybavena koši Flex, příborovou zásuvkou, motorem EcoSilence Drive, dávkovacím asistentem a dalšími praktickými funkcemi. Technologie AquaStop vás ochrání před poškozením vodou. Myčku lze ovládat prostřednictvím aplikace HomeConnect.

Extra sušení

Při spuštění mycího programu můžete volitelně zvolit praktickou funkci Extra sušení, která vaše nádobí mimořádně důkladně vysuší. Stisknutím tlačítka se aktivuje vyšší teplota a delší doba sušení, takže vaše nádobí bude spolehlivě čisté a suché.

Hygienické programy

Viry, jako je korona a chřipka, jsou účinně eliminovány v programu Eco 50 °C, který byl testován Institutem pro integrovanou hygienu a virologii (označení Hygiene Level 1). Výrazně vyšší úrovně hygieny lze dosáhnout s programy s vyšší teplotou, které jsou účinné proti odolnějším virům, včetně obalených a neobalených virů. To bylo potvrzeno u programu Intensive 70 °C a udržovacího programu Washing Machine Care (označení hygienické úrovně 3).

Příborová zásuvka VarioDrawer

Zásuvka VarioDrawer je dodatečný úložný prostor v horní části myčky. Je ideální pro příbory a drobné kuchyňské náčiní, jako jsou naběračky nebo metličky, a vejdou se do ní i šálky na espresso. Tento systém zajišťuje snadnější plnění myčky a ponechává více místa v dolním koši. Díky tomu může myčka nádobí vkládat flexibilněji a pohodlněji.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajišťuje nejen účinné a bezpečné mytí, ale také nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Myčka je vybavena vysoce kvalitním a jedinečným motorem EcoSilence Drive, který je mimořádně výkonný, odolný a účinný a také velmi tichý.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředek umístěná na okraji horního koše - je tak chráněna před odkapávajícími zbytky jídla při vkládání nádobí. Zajišťuje také, že mycí tableta padá přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a mycí prostředek se rovnoměrně rozdělí po celém prostoru myčky.

AquaStop

Nyní se již nemusíte obávat nechtěných nehod v kuchyni. Myčka Bosch je vybavena spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zabezpečuje a chrání vaši domácnost před vytopením. Tento spolehlivý systém zajišťuje bezpečné a účinné mytí bez hrozby poškození vodou. Doživotní záruka Bosch.

InfoLight

Vestavná myčka Bosch má velmi praktickou funkci - InfoLight. Jedná se o červený světelný bod na podlaze, který vás informuje o tom, zda mycí program stále probíhá, nebo již skončil.

Snadnější používání díky aplikaci Home Connect

Myčku lze propojit s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, takže budete dostávat různá oznámení o stavu myčky, což vám pomůže lépe hospodařit s časem a ovládat myčku na dálku. K tomu všemu si musíte stáhnout aplikaci Home Connect. Aktivujte ji ve svém mobilním telefonu a užívejte si výhod, které přináší.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený
 • Výchozí oblíbený program: Předpírka
 • 4 speciální funkce: Dálkový start, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku nádobí: Program péče o myčku
 • Další funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Ticho na požádání

Systém košů

 • Koše Flex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • Kolečka s nízkým třením v dolním koši
 • Zarážka proti překlopení spodního koše
 • 2 řady výklopných trnů na talíře v horním koši
 • 2 řady výklopných trnů pro talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné držáky na nápoje v horním koši
 • 2 výklopné držáky nápojů ve spodním koši

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMV4HCX19E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi