Bosch SMV46TX02E Serie 4

Vestavná myčka nádobí Bosch SMV46TX02E v energetické třídě A +++ má kapacitu na 14 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin, program péče o myčku a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, poloviční náplň, Extra sušení. Disponuje motorem EcoSilence Drive s maximální hlučností 43 dB. Ovládání je umístěno shora prostřednictvím tlačítek s LED indikátory. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla s akustickým signálem konce programu, displej a InfoLight ukazatel zbytkového času. Vnitřní vybavení sestává z XXL VarioFlex Pro systému košů a příborové zásuvky Vario Pro. Horní koš je nastavitelný do 3 poloh a má 6 sklopných přihrádek a přihrádku 2 výklopné etažéry na malé hrnečky, dolní koš má 8 sklopných přehrádek na talíře, 2x odkládací přihrádku na hrnky a speciální držák na skleničky. Pro bezpečnost před přetečením je myčka Bosch SMV46TX02E vybavena funkcí Aqua stop. Šířka je 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 19 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L. Myčka 800 ComfortLift usnadňuje vkládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí koše pouhým stisknutím držadla. Ovládací…

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Počet souprav nádobí: 13

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

ActiveWater

Myčka nádobí Bosch SPV46MX01E využívá při mytí proplachovací technologii ActiveWater, která zabezpečí čisté nádobí. Technologie je navíc ekologická. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo. Dalšími výhodami umývčky jsou:

 •      InfoLight: červený paprsek světla promítá na podlahu či je myčka v provozu nebo ne.
 •      AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti myčky.
 •      Ochrana skla: jemné zaobbchádzanie s sklenicemi a choulostivým nádobím.
 •      Motor EcoSilence: je tichý a úsporný s mimořádně dlouhou životností

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavé, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čisté.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Proto se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

 

Funkce LoadSensor

Tato funkce automaticky šetří vodu i energii při mytí menšího množství nádobí. Množství nádobí detekuje otočný senzor, který rozeznává hladinu vody. Pro větší množství nádobí je třeba použít více vody, aby se odmočilo, v tomto případě si myčka sama nadávkuje potřebné množství vody. Pro umytí menšího množství nádobí spotřebuje méně vody. Senzor poskytuje optimální využití vody tak při plné i při poloviční náplni.

Sušení Zeolith

Mnoho myček nádobí ví mýt nádobí, ale ne všechny i dokonale usuší. Nádobí vyrobené z plastu často zůstanou mokré a musí být utřeno ručně. Technologie Zeolith dosahuje vynikajících výsledků sušení při použití mnohem méně energie než běžné myčky. Přírodní materiál zeolit přeměňuje vlhkost na teplo a tak zajišťuje úsporné a perfektní sušení skla, porcelánu a dokonce i plastového nádobí.

Vlastnosti

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný, účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 42 dB).

 •     6 programů: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, Hodinový 65 °C, rychlý 45 °C
 •     počet speciálních funkcí 3: VarioSpeed ​​Plus, poloviční náplň, Extra sušení
 •     4 mycí teploty
 •     odložený start 1 - 24 hodin
 •     program péče o myčku
 •     InfoLight
 •     ukazatel zbytkového času v minutách
 •     akustický signál ukončení programu
 •     šířka 60 cm

Systém vnitřních košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka Vario Pro představuje vyšší flexibilitu v horním a dolním koši. Horní koš s 3 výškově nastavitelnými polohami pomocí systému RackMatic je vybaven posuvnými prvky (6 sklopných přihrádek a 2 výklopné etažéry na šálky). Ve spodním koši je 8 sklopných přihrádek 2x odkládací přihrádka na hrnky a speciální držák na skleničky. Třetí úrovní je příborová zásuvka Vario Pro.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Počet souprav nádobí 14

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Model: SMV46TX02E
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Obsah balení

Obsah balení: ochr.plech proti páře

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 4242005026364

Všechny parametry

Recenze Bosch SMV46TX02E Serie 4

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch SMV46TX02E Serie 4