Bosch SMV46NX00E

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Myčka, kterou si zamilujete

Plně vestavnou myčku Bosch SMV46NX00E Silence Plus si oblíbíte díky její účinné, úsporné, ale zároveň i tichému provozu. O šířce 60 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí z několikachodového oběda či večeře najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Myčka se řadí do energetické třídy A ++, což je zárukou úsporného provozu, která nezatíží vaši peněženku.

Zvládne až 14 sad nádobí

Myčku lze naplnit až 14 soupravami nádobí najednou. Na výběr máte z 5 mycích teplot a 6 přednastavených programů. Když se proces mytí ukončí, budete o tom informováni akustickým signálem. Displej Vám bude znázorňovat zůstatkový čas mytí v minutách.

 • počet programů 6: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
 • 2 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, Extra sušení
 • program péče o myčku
 • 5 mycích teplot

InfoLight

Červený bod promítaný na podlahu vás informuje, zda je vaše plně vestavěná myčka stále v provozu, nebo zda už práci dokončila.

ActiveWater

Vestavná myčka nádobí využívá při mytí proplachovací technologii ActiveWater, která zabezpečí čisté nádobí. Technologie je navíc ekologická, nakolik dokáže rozvrhnout potřebné množství vody. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody v co nejkratším čase. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavé, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čisté.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a výkonným motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

Program Glass 40 °

Nový program na mytí sklenic při teplotě 40 ° ohleduplně myje sklo, jako například vysoce kvalitní křišťál, a zajišťuje optimální sušení a zářivý lesk - dosáhne díky nízkým teplotám, nastavením teploty na oplachování čisticího prostředku a prodloužené době sušení. Zářící sklenice bez zbytků čisticího prostředku jsou jednoznačným důkazem skvělého a šetrného mytí.

Auto 3 v 1

Funkce auto 3 v 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí konkrétnímu mycímu prostředku, který právě používáte.

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch zachází s křehkým nádobím opravdu šetrně a bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte se bát, že by se sklenice či jiné choulostivé nádobí znehodnotilo nebo rozbilo. Jelikož se voda předehřívá v mycím prostoru, nedochází tak k teplotním šokům.

Regenerační elektronika

Zaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody při dosažení optimálního výsledku mytí. Elektronika registruje každou novou dávku čerstvé vody a v závislosti na nastaveném stupni tvrdosti rozhodne o tom, kdy je nutná regenerace změkčovače vody.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Počet souprav nádobí 14

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 34,82 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: SMV46NX00E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMV46NX00E

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Denisa, 28.7.2020

Ivan, 19.3.2020

Velice solidní produkt. Za mě 5 bodů, i poměr cena-kvalita. Levnější produkty mají plastové dno! Tuto myčku doporučuji. Velmi spokojen.

 • Velká spokojenost, myje lépe než jsme čekali.
 • Super, celá nerezová, vyrobená Made in Germany
 • Snadná montáž ( místo původní )
 • Návod v češtině
 • Spotřeba A++
 • Delší časy mytí
 • Napevno přednastaven ECO program

Příslušenství k Bosch SMV46NX00E