Bosch SMS8YCI03E myčka nádobí


Myčka nádobí, Energetická třída B, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 26 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 261 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící smart myčka nádobí Bosch SMS8YCI03E, nerezové provedení, AntiFingerprint - ochrana proti otiskům prstů, kapacita 14 jídelních souprav nádobí, 8 programů, 5 speciálních funkcí, dávkovací asistent, systém sušení Zeolith, příborová zásuvka VarioDrawer Pro, koše Max Flex Pro s červeně označenými pohyblivými částmi, 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic, připojení Home Connect přes Wi-Fi, barevný TFT displej s vysokým rozlišením zobrazující grafické symboly a text, rozměry spotřebiče (V × Š × H): 84,5 × 60 × 60 cm.

Bosch SMS8YCI03E

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, správnou volbou bude myčka nádobí Bosch SMS8YCI03E. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Proto je tato myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje spoustu talířů, hrnců, příborů a dalšího nádobí se 100% výsledky.

Programy a funkce

  • 8 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Inteligentní, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Sklo 40 °C, Tichý 50 °C, Předmytí
  • 5 speciálních funkcí: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, Hygiena Plus, SpeedPerfect+, Machine Care, Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Technologie Zeolith®

Myčka Bosch se postará o dokonalé výsledky sušení, díky patentované technologii Zeolith. Tento přírodní minerál využívá vlhkost z mycí fáze a proměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který využívá během sušení. Díky tomu ušetří až 20 % energie oproti sušení v konvenční myčce. S touto technologií se tak můžete spolehnout na nádobí, které je hned připraveno k uložení do skříněk.

Přizpůsobí cyklus mytí

Myčka nádobí je vybavena inteligentním programem, který přizpůsobí proces mytí. Po skončení mycího programu v aplikaci Home Connect ohodnotíte výsledek mytí a sušení či dobu trvání programu. Následně myčka automaticky přizpůsobí nastavení a nabídne několik alternativ. Navíc budete mít dokonalý přehled o spotřebě vody a energie.

Flexibilní zásuvky

Naplnění myčky nádobím nebylo nikdy jednodušší. Díky přizpůsobitelným košům Max Flex Pro naložíte různé typy nádobí, které zůstanou během mytí bezpečně na místě. Vylepšený posuvný systém usnadní nakládání a vykládání nádobí.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 43 dB).

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit i k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Díky tomu budete informováni o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem apod. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba si stáhnout aplikaci Home Connect. Aktivujte ji ve svém mobilu a užívejte si výhody, které s sebou přináší. 

Výhody:

  • Easy Start: Doporučí správný program
  • Oblíbený program: Jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikaci Home Connect nebo na ovládacím panelu
  • Počítadlo tablet: Sleduje vaši spotřebu a informuje vás o ní
  • Notifikace: Dozvíte se momentální stav programu a další užitečné informace
  • Dálková diagnostika: Vyhledá problém a dá vám přesné pokyny

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 43 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMS8YCI03E myčka nádobí

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi