Bosch SMS88TI36E

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Motor EcoSilence Drive

Smart myčka nádobí Bosch SMS88TI36E (Serie | 8) zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 42 dB).

  • 8 programů: Intenzivní 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Tichý program 50 ° C, Krátký 60 ° C, Sklo 40 ° C, Rychlý 45 ° C, Předmytí
  • Počet speciálních funkcí 5: vzdálené zapnutí Home Connect, IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, ExtraSušenie
  • Program Péče o myčku
  • 6 mycích teplot

TFT displej

Barevný TFT displej poskytuje informace okamžitě. Pomocí obrázků a dobře čitelného typu písma poskytuje informace o mycích cyklech a zvolených funkcích, o vývoji mycího procesu, zbývajícím čase a mnohem více. Praktické pokyny nabídnou i užitečné informace o nejlepším způsobu používání myčky a jak uspořit vodu a energii. Kromě toho displej zobrazuje množství soli a leštidla.

Technologie ActiveWater

Tato proplachovací technologie maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody šetříte vodu a energii.

LoadSensor

Množstevní funkce přesně rozezná, kolik vody třeba použít pro daný mycí program. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné. Šetří vám tak čas, peníze i životní prostředí.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Sušení Zeolith

Proces sušení spotřebuje malé množství energie a významně snižuje využití výkonu spotřebiče. Tím je zajištěna nejnižší spotřeba energie s nejlepší třídou energetické účinnosti A +++. Tajemstvím této úspory energie je přírodní minerál Zeolith. Tento minerál se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, vydrží po celou dobu životnosti inteligentní myčky nádobí a nemusíte ho nikdy vyměňovat.

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch zachází s křehkých nádobím opravdu šetrně a bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte se bát, že by se sklenice či jiný choulostivé nádobí znehodnotil nebo rozbil. Jelikož se voda předehřívá v mycím prostoru, nedochází tak k teplotním šokům.

Funkce VarioSpeed ​​Plus

Používejte funkci VarioSpeed ​​Plus na mytí a sušení plné myčky a dosáhnete perfektní výsledek za nejkratší možný čas. Dobu mytí snížíte stisknutím tlačítka až o 66% se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Pokud potřebujete rychle umýt nádobí, např. Během rodinné oslavy nebo narozeninové párty, jednoduše aktivujte funkci VarioSpeed ​​Plus.

Držák na sklenice GlassSecure

Tento unikátní držák sklenic s dlouhými stopkami byl speciálně vyvinut pro myčku Bosch vybaveny systémy košů VarioFlex, VarioFlex Plus nebo VarioFlex Pro. Držák umožňuje dokonalé mytí sklenic na víno s dlouhými stopkami a sklenic na šampaňské a zároveň je bezpečně zajišťuje, aby se nerozbily. Držák na sklo, do kterého se vejdou čtyři sklenice na dlouhé stopce lze snadno vsunout do dolního koše. Jednoduché otočné úchyty sklenice rychle zafixují a s pomocí nového zlepšeného programu sklo 40 ° zajišťují skvělý výsledek mytí.

To správné doporučení pro tu pravou práci.

Vybrat ten správný mycí program může být někdy mylné, ale také může vést k ne zcela perfektním výsledkem mytí. Technologie Home Connect s funkcí lehkého startu odstraní pochybnosti a doporučí vám vždy ten pravý program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé. A s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat stupeň znečištění a druh a množství nádobí, které má být umytý, do vaší aplikace Home Connect. Tak můžete jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektní výsledky, cyklus za cyklem.

Myčka nádobí, které vás udrží v obraze

Vyčkávání, až vaše smart myčka doumýva, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Smart technologie Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatické oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu chytré myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať už doma nebo venku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 42 db Maximální hlučnost
  • A +++ - 10% Třída energ.účinnosti
  • 8 Počet programů
  • A Třída účinnosti sušení

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Spotřeba vody na cyklus: 7,5 L
Celková spotřeba: 0,73 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Roční spotřeba vody: 2100 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: SMS88TI36E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMS88TI36E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch SMS88TI36E Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce