Bosch SMS6ZCI48E

Zobrazit


Myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 8, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Volně stojící chytrá myčka nádobí Bosch SMS6ZCI48E v nerezovém provedení umyje až 14 jídelních souprav nádobí na jeden mycí cyklus. Pro uložení poslouží MaxFlex koše a příborová zásuvka VarioDrawer. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 42 dB a při tichém programu dosahuje jen 40 dB. Na výběr máte z 8 programů a 4 speciálních funkcí. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekují množství nádobí a stupeň znečištění a automaticky zvolí mycí program. Je vybavena systémem sušení Zeolith®, dávkovacím asistentem, pohonem EcoSilence Drive a samočisticím filtračním systém. Nechybí také funkce AquaStop, která zabrání případnému vyplavení.

 

Bosch SMS6ZCI48E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak je to určitě myčka nádobí Bosch SMS6ZCI48E. Účinně umyje až 14 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100 % výsledky.

Vnitřní vybavení myčky sestává:

 • Koše MaxFlex s červeno označenými pohyblivými částmi
 • Extra Clean Zone
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Výsuvný systém Easy Slide - kolečka s kuličkovými ložisky pro nízké tření v horním koši
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni vkládání
 • Barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů pro talíře v horním koši
 • 6 řad sklopných trnů pro talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné etažéry pro šálky s přední částí z měkkého silikonu v horním koši
 • 2 výklopné etažéry pro šálky ve spodním koši

Programy a speciální funkce

 • 8 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Rychlý 45 °C, Sklo 40 °C, Tichý 50 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Déle zářivé sklenice

Typ vody pro mytí nádobí velmi ovlivňuje sklo a jemnou keramiku, kde může vzniknout koroze skla. Předností této myčky Bosch je, že disponuje technologií pro ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že nádobí bude vždy umyté s odpovídající péčí.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí myčka nádobí od Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž se šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 42 dB).

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka pro mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Při vkládání nádobí je tak uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Funkce Intensive Zone

Myčka je vybavena praktickou funkcí Intensive Zone, kterou využijete u více programů. Funkce zajišťuje vyšší tlak při ostřikování a zvyšuje teplotu v dolním koši. Postará se tak o optimální umytí velmi znečištěného nádobí jako například hrnce, zároveň v horním koši spolehlivě umyje méně znečištěné nádobí. 

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná, kolik vody musí použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné myčky. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

Technologie Zeolith®

Myčka Bosch SMS6ZCI48E z řady PerfectDry se postará o dokonalé výsledky sušení, díky patentované technologií Zeolith®. Tento přírodní minerál využívá vlhkost z mycí fáze a proměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který využívá během sušení. Díky tomu se ušetří až o 20 % méně energie než při sušení v konvenční myčce. S touto technologií se tak můžete spolehnout na nádobí, které je hned připraveno k uložení do skříněk.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Už se nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit i k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Díky tomu budete informováni o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem a mnoho dalších. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užívejte si výhody, které s sebou přináší. 

Výhody:

 • Easy Start: doporučí správný program
 • Oblíbený program: jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikací Home Connect nebo na ovládacím panelu
 • Počítadlo tablet: sleduje vaši spotřebu a informuje vás o spotřebě
 • Notifikace: dozvíte se momentální stav programu a další užitečné informace
 • Dálková diagnostika: vyhledá problém a dá vám přesné pokyny

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 42 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch SMS6ZCI48E

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Martin

18. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalita
 • Vysledek myti
 • Spotreba vody a energie
 • Homelink
 • Neotevirá dveře po skončení cyklu

Skvělá myčka