Bosch SMS68MI04E

19 490 Kč ? 18 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 899,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Myčka nádobí série 6, Bosch SMS68MI04E v nerezovém provedení umyje na jedno naplnění až 14 jídelních souprav. Nabízí 8 mycích programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, krátký 60 ° C, sklo 40 ° C, rychlý 45 ° C, předmytí, 4 speciální funkce, užitečný program péče o myčku a 6 mycích teplot. Myčka nádobí Bosch SMS68MI04E využívá ActiveWater hydraulický systém, dávkovacího asistenta. Mýt je možné i s tabletami 3 v 1. Využívá systém sušení ZeolithOvládanie je umístěno vpředu pomocí PiezoTouchControl ovládacího panelu s elektronickým ukazatelem zbytkového času v minutách, časovou předvolbou 1 - 24 hod. a elektronickými ukazateli nedostatku soli a leštidla. Vnitřní košový systém VarioFlex sestává z mycích košů XXL s madlem VarioFlex a Vario příborové zásuvky. Pro bezpečnost je myčka nádobí Bosch SMS68MI04E vybavená AquaStop, elektronickou blokací tlačítek i systémem šetrného mytí skla. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Bosch SMS88UI36E

Tablety Finnish až na 6 měsíců jako dárek po registraci (více info)

Bosch SMS88UI36E

27 990 Kč

K odeslání 1 ks

Myčka nádobí série 8, Bosch SMS88UI36E v nerezovém provedení umyje na jedno naplnění až 13 jídelních souprav. Nabízí 8 mycích programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50…

 • Maximální hlučnost: 42 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++
 • Počet programů: 8

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Spolehlivá myčka nádobí

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě myčka nádobí ze Série 6, Bosch SMS68MI04E bude vhodným spotřebičem pro vaši domácnost. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Svěřte svůj nádobí myčce, která ho dokonale umyje a postará se aby vypadal stále jako nový. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Technologie Zeolith® zachycuje vlhkost a přeměňuje ji na teplý vzduch. Myčka PerfectDry s technologií Zeolith® přináší maximální komfort. Plastové nádobí je možné okamžitě po vyjmutí z myčky odložit bez doutierania.

Programy a speciální funkce

Prostřednictvím LED displeje si navolíte na myčce program, který vám právě bude vyhovovat. Digitální displej zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například informaci o potřebě doplnění soli nebo leštidla. Funkce 3 v 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí konkrétnímu mycímu prostředku, který právě používáte. K dispozici je:

 •     8 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, Krátký 60 ° C, Sklo 40 ° C, rychlý 45 ° C, předmytí
 •     4 speciální funkce: IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •     program péče o myčku
 •     6 mycích teplot

Funkce HygienePlus

Společnost Bosch myslela na všechny. Tedy i na ty, kteří mají vysoké nároky na čistotu. Ať už jste rodiče malých dětí nebo alergici, program HygienePlus budete s radostí využívat. Jelikož jde o přídavnou funkci, lze ji využívat s mnoha integrovanými programy. Díky vysoké teplotě se tak zbavíte všech možných bakterií.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch zachází s křehkých nádobím opravdu šetrně a bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte se bát, že by se sklenice či jiný choulostivé nádobí znehodnotil nebo rozbil. Jelikož se voda předehřívá v mycím prostoru, nedochází tak k teplotním šokům.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše -a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Odložený start

S touto oblíbenou funkcí si komfortně nastavíte přesný čas, kdy se mycí program spustí. Když přijdete domů, bude vás čekat dokonale čistý, lesklý a suchý nádobí. Dobře čitelný displej zobrazuje čas do spuštění.

Košové vybavení

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Vnitřní vybavení myčky sestává ze dvou stříbrných XXL košů s rukojetí a systémem VarioFlex, který přináší vyšší flexibilitu a Vario příborové zásuvky. V horním koši jsou přizpůsobeny dvě odkládací plochy pro šálky. Myčka je šetrná vůči sklu a jemným sklenicí.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka Bosch SMS46JI19E disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 53,838 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,83 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 237 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SMS68MI04E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMS68MI04E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch SMS68MI04E