Bosch SMS68II07E

22 990 Kč ? Ušetříte 30 % 16 139 Kč

Na splátky spočítat

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 161,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS68II07E v nerezovém provedení se šířkou 60 cm, na jeden mycí cyklus účinně umyje až 13 jídelních souprav. Je zařazena do úsporné energetické třídy A +++, která využívá jen minimální množství energie. Potěší vás tichý provoz, která nepřekročí hlučnost 46 dB. Mycí programy jsou nejen účinné, ale i šetrné k nádobí. Používání myčky Bosch SMS68II07E je jednoduché a to díky pohodlnému ovládání (PiezoTouchControl) na vnějším panelu myčky nádobí. Nápomocný displej zobrazuje všechny aktuální informace o provozu spotřebiče. S funkcí časové předvolby si můžete nastavit čas startu 1-24 hod .. Proti škodám způsobeným vodou vás 100% chrání technologie AquaStop. Barva: nerez. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 30 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 46 dB).

Programy:

Počet programů 8: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C, rychlý 45 ° C, předmytí
Počet speciálních fuknce 4: IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, extra sušení
Program péče o myčku
5 mycích teplot

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

LoadSensor

Množstevní funkce přesně rozpozná, kolik vody je třeba použít pro daný mycí program. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je třeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné. Šetří vám tak čas, peníze i životní prostředí.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Zjistí-li větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku a pod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý, proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Funkce VarioSpeed ​​Plus

Používejte funkci VarioSpeed ​​Plus na mytí a sušení plné myčky a dosáhnete perfektní výsledek za nejkratší možný čas. Dobu mytí snížíte stisknutím tlačítka až o 66% se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Pokud potřebujete rychle umýt nádobí, např. V průběhu rodinné oslavy nebo narozeninové párty, jednoduše aktivujte funkci VarioSpeed ​​Plus.

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch zachází s křehkých nádobím opravdu šetrně a bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte se bát, že by se sklenice či jiný choulostivé nádobí znehodnotil nebo rozbil. Jelikož se voda předehřívá v mycím prostoru, nedochází tak k teplotním šokům.

Sušení Zeolith

Proces sušení spotřebuje malé množství energie a významně snižuje využití výkonu spotřebiče. Tím je zajištěna nejnižší spotřeba energie s nejlepší třídou energetické účinnosti A +++ nebo dokonce ještě o 10% méně. Tajemstvím této úspory energie je přírodní minerál Zeolith. Tento minerál se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, vydrží po celou dobu životnosti myčky nádobí a nemusíte ho nikdy vyměňovat.

Technologie ochrany skla

Vzhledem k tomu, že měkká voda způsobuje korozi, myčky nádobí Bosch s technologií ochrany skla neustále regulují stupeň tvrdosti. Tímto způsobem je zajištěno šetrné mytí cenného skla a choulostivého porcelánu. Zářící sklenice bez zbytků čisticího prostředku jsou jednoznačným důkazem skvělého a šetrného mytí.

Odložený start

S touto oblíbenou funkcí si komfortně nastavíte přesný čas, kdy se mycí program spustí. Když přijdete domů, bude vás čekat dokonale čistý, lesklý a suchý nádobí. Dobře čitelný displej zobrazuje čas do spuštění.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  46 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  A +++ Třída energ.účinnosti
 • Počet programů
  8 Počet programů
 • Třída účinnosti sušení
  A Třída účinnosti sušení

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 52 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,82 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 234 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SMS68II07E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMS68II07E

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marek, 13.5.2019

myćka myje vyborne,je ticha mam teperv 1mesic zatim perfektni , urćite doporućuje