Bosch SMS4HTW33E


Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 12 sad nádobí, Spotřeba energie: 82 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 10 990 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 11 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Myčka nádobí Bosch SMS4HTW33E v bílém provedení umyje až 12 jídelních souprav nádobí na jeden mycí cyklus. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 46 dB a při tichém programu dosahuje jen 44 dB. Na výběr máte z 6 programů a 4 speciálních funkcí - Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň a SpeedPerfect+. AquaSenzor spolu s LoadSenzorem detekují množství nádobí a stupeň znečištění a automaticky zvolí mycí program. Disponuje dávkovacím asistentem, pohonem EcoSilence Drive a samočisticím filtračním systémem. Nechybí také funkce AquaStop, která zabrání případnému vyplavení.

Bosch SMS4HTW33E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak je to určitě myčka nádobí Bosch SMS4HTW33E. Účinně umyje až 12 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Déle zářivé sklenice

Typ vody pro mytí nádobí velmi ovlivňuje sklo a jemnou keramiku, kde může vzniknout koroze skla. Předností této myčky Bosch je, že disponuje technologií pro ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že nádobí bude čisté s odpovídající péčí.

Extra sušení

Při spuštění mycího programu si můžete volitelně zvolit praktickou funkci ExtraDry, která vysuší vaše nádobí mimořádně důkladně. Stiskem jednoho tlačítka se aktivuje vyšší teplota a delší čas sušení. Díky tomu bude vaše nádobí spolehlivě čisté a vysušené.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí myčka nádobí od Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž se šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 42 dB).

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka pro mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Při vkládání nádobí je tak uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná, kolik vody musí použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné myčky. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Už se nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Flexibilní systém košů

Vnitřek myčky je vybaven koši VarioFlex. Tento systém košů je zárukou vysoké flexibility a pohodlí při manipulaci s koši.

 • VarioFlex systém košů
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů pro talíře v horním koši
 • 4 řady sklopných trnů pro talíře ve spodním koši
 • Variabilní koš na příbory ve spodním koši
 • Odkládací plocha pro šálky v horním koši

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit i k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Díky tomu budete informováni o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem a mnoho dalších. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užívejte si výhody, které s sebou přináší. 

Výhody:

 • Easy Start: doporučí správný program
 • Oblíbený program: jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikací Home Connect nebo na ovládacím panelu
 • Počítadlo tablet: sleduje vaši spotřebu a informuje vás o spotřebě
 • Notifikace: dozvíte se momentální stav programu a další užitečné informace
 • Dálková diagnostika: vyhledá problém a dá vám přesné pokyny

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 46 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 12
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMS4HTW33E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno