Bosch SMS4ECI14E

Zobrazit


Myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Volně stojící smart myčka nádobí Bosch SMS4ECI14E v nerezovém provedení na jeden mycí cyklus umyje až 13 jídelních souprav nádobí. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 44 dB a při tichém programu dosahuje jen 41 dB. K dispozici je 6 programů a 4 speciální funkce. AquaSenzor spolu s LoadSenzorem detekují množství nádobí a stupeň znečištění a automaticky zvolí mycí program. Potěší dávkovacím asistentem, pohonem EcoSilence Drive a samočisticím filtračním systém. Nechybí také funkce AquaStop, která zabraňuje případnému vyplavení.

Bosch SMS4ECI14E

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě je to myčka nádobí Bosch SMS4ECI14E. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 13 jídelních souprav. Pro tuto velkou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí, a to se 100% výsledky. Vnitřní vybavení myčky sestává z:

 • Koš Flex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni ukládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
 • 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky ve spodním koši

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost 44 dB).

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí tato myčka nádobí od výrobce Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzivní 70°C, Hodinový 65°C, Tichý 50°C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, EfficientDry, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Déle zářivé sklenice

Typ vody k mytí velmi ovlivňuje jakékoliv sklo a jemnou keramiku, na kterých může vzniknout koroze. Předností této myčky Bosch je, že disponuje technologií na ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečuje, že nádobí bude vždy umyto s odpovídající péčí.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše, a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Automatické programy

Spotřeba vody, její teplota a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná, kolik vody je potřeba použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je potřeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při polovičním nebo částečně plném mytí. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

Funkce EfficientDry

Systém sušení EfficienDry po skončení programu automaticky otevře dveře myčky a poskytne tak dokonalé výsledky sušení. Zabrání kondenzaci a ochlazuje nádobí, díky čemuž je nádobí připraveno rovnou k uložení. Už žádné utírání nádobí!

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku lze připojit k vašemu chytrýmu telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, a díky tomu tak budete dostávat různé notifikace o stavu myčky a mimo jiné vám i pomůže lépe hospodařit s časem. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je potřeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užijte si výhody, které s sebou přináší.

Výhody:

 • Easy Start - Doporučí vám ten správný program.
 • Oblíbený program - Jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikaci Home Connect nebo na ovládacím panelu.
 • Počítadlo tablet - Sleduje vaši spotřebu a informuje vás o její potřebě.
 • Notifikace - Dozvíte se momentální stav programu a užitečné informace.
 • Dálková diagnostika - Vyhledá problém a dá vám přesné pokyny.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch SMS4ECI14E

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Zuzana

30. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • dobře myje
 • je tichá
 • je prostorná
 • nic zatím nemám, myla jsem 3x