Bosch SMS46MW00E (bílá)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Příborová zásuvka

Díky svému speciálnímu provedení, zásuvka VarioDrawer nenabízí prostor jen na příbory, ale také na naběračky, salátové servírovací příbory a dokonce i menší porcelánové šálky na espresso. V dolním koši není koš na příbory, tak tím pádem je k dispozici prostor pro celkem 14 jídelních souprav nádobí.

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Program Glass 40 °

Nový program na mytí sklenic při teplotě 40 ° ohleduplně myje sklo, jako například vysoce kvalitní křišťál, a zajišťuje optimální sušení a zářivý lesk - dosáhne díky nízkým teplotám, nastavením teploty na oplachování čisticího prostředku a prodloužené době sušení. Zářící sklenice bez zbytků čisticího prostředku jsou jednoznačným důkazem skvělého a šetrného mytí.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

Výměník tepla

Myčka nádobí Bosch zachází s křehkých nádobím opravdu šetrně a bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte se bát, že by se sklenice či jiný choulostivé nádobí znehodnotil nebo rozbil. Jelikož se voda předehřívá v mycím prostoru, nedochází tak k teplotním šokům.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Zjistí-li větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku a pod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Funkce VarioSpeed ​​Plus

Používejte funkci VarioSpeed ​​Plus na mytí a sušení plné myčky a dosáhnete perfektní výsledek za nejkratší možný čas. Dobu mytí snížíte stisknutím tlačítka až o 66% se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Pokud potřebujete rychle umýt nádobí, např. V průběhu rodinné oslavy nebo narozeninové párty, jednoduše aktivujte funkci VarioSpeed ​​Plus.

Odložený start

S touto oblíbenou funkcí si komfortně nastavíte přesný čas, kdy se mycí program spustí. Když přijdete domů, bude vás čekat dokonale čistý, lesklý a suchý nádobí. Dobře čitelný displej zobrazuje čas do spuštění.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  46 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  A ++ Třída energ.účinnosti
 • Počet programů
  6 Počet programů
 • Třída účinnosti sušení
  A Třída účinnosti sušení

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Energetické údaje

Spotřeba energie na cyklus: 0,93 kWh
? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,93 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 266 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 51 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 210 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SMS46MW00E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMS46MW00E (bílá)

Hodnocení zákazníků

67 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

MARTINA, 02.9.2019

nefunkční po týdnu

 • vypadalo vše ok
 • tichá
 • po necelém týdnu myčka přestala fungovat!

Zdenka, 11.5.2019

S výrobkem jsem zatím spokojená

 • Nádobí je dobře umyté
 • Dobře se nádobí do košů narovná
 • Jednoduché ovládání
 • Plynulý pojezd košů
 • Splnila mé očekávání
 • Zatím jsem žádné neobjevila

Jaroslava, 24.10.2017

S myčkou jsem spokojená, předchozí jsem měla taky Bosch, na této jsou delší časy mytí, ale myje dobře. Úplně nahoře je vložen "šuplíček" na mytí příborů, který ale snižuje výšku dalšího horního šuplíčku, takže mám někdy problém tam umístit jen o trochu větší sklenice. Myčka je velmi tichá.

Příslušenství k Bosch SMS46MW00E (bílá)