Bosch SMS46GW01E

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS46GW01E v bílém provedení je díky svému šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Výrobce uvádí spotřebu vody za jeden cyklus pouze 9,5 l při programu ECO 50. Ročně potom při běžné frekvenci mytí se spotřeba vyšplhá na 2660 l / rok. Spotřeba elektrické energie je 258 kWh / rok. Kapacita 12 jídelních souprav. K dispozici máte 6 mycích programů, 3 speciální funkce a 5 mycích teplot. Myčka nádobí Bosch SMS46GW01E nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí z toho horní je výškově nastavitelný. Nízká hlučnost myčky 46 dB zajistí nerušenou práci a nebude vás obtěžovat nadměrným hlukem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 9 %

Popis produktu

 

 

Bosch SMS46GW01E

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS46GW01E na jeden mycí cyklus dokáže umýt 12 jídelních souprav nádobí, proto je vhodná i do větších domácností. Díky tak velké kapacitě bude i velké množství nádobí dokonale umyté bez námahy a ztráty času. Řadí se do úsporné energetické třídy A ++, která využívá jen minimální množství energie.

 • počet programů 6: intenzivní 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, sklo 40°C, hodinový 65°C, předmytí
 • 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 • program péče o myčku
 • 5 mycích teplot

Funkce HygienePlus

Společnost Bosch myslela na všechny. Tedy i na ty, kteří mají vysoké nároky na čistotu. Ať už jste rodiče malých dětí nebo alergici, program HygienePlus budete s radostí využívat. Jelikož jde o přídavnou funkci, lze ji využívat s mnoha integrovanými programy. Díky vysoké teplotě se tak zbavíte všech možných bakterií.

Program Glass 40°

Nový program na mytí sklenic při teplotě 40 ° ohleduplně myje sklo, jako například vysoce kvalitní křišťál, a zajišťuje optimální sušení a zářivý lesk - dosáhne díky nízkým teplotám, nastavením teploty na oplachování čisticího prostředku a prodloužené době sušení. Zářící sklenice bez zbytků čisticího prostředku jsou jednoznačným důkazem skvělého a šetrného mytí.

Dávkovací asistent

Myčka nádobí Bosch SMS46GW01E zaručí vždy optimální výsledky mytí. Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí, čímž se čisticí prostředek rovnoměrně rozloží do celého prostoru myčky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určen k regulaci spotřeby vody. Automaticky se zjišťuje typ nádobí a stupeň znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Pokud zjistí větší znečištění nádobí zbytky jídla či tuku apod. tak automaticky přizpůsobí proces oplachování a pokud je nádobí ještě špinavý proces oplachování pokračuje až do úplného důkladného opláchnutí nádobí. Po umytí máte jistotu, že nádobí bude důkladně čistý.

Auto 3in1

Funkce Auto 3 in 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí právě používanému mycímu prostředku.

Regenerační elektronika

Zaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody při dosažení optimálního výsledku mytí. Elektronika registruje každou novou dávku čerstvé vody a v závislosti na nastaveném stupni tvrdosti rozhodne o tom, kdy je nutná regenerace změkčovače vody.

Funkce VarioSpeed ​​Plus

Používejte funkci VarioSpeed ​​Plus na mytí a sušení plné myčky a dosáhnete perfektní výsledek za nejkratší možný čas. Dobu mytí snížíte stisknutím tlačítka až o 66% se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Pokud potřebujete rychle umýt nádobí, např. Během rodinné oslavy nebo narozeninové párty, jednoduše aktivujte funkci VarioSpeed ​​Plus.

Odložený start

S touto oblíbenou funkcí si komfortně nastavíte přesný čas, kdy se mycí program spustí. Když přijdete domů, bude vás čekat dokonale čistý, lesklý a suchý nádobí. Dobře čitelný displej zobrazuje čas do spuštění.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí Bosch SMS46GW01E disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 46 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 6
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,9 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 258 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 210 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 12
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SMS46GW01E

Všechny parametry

Recenze Bosch SMS46GW01E

Hodnocení zákazníků

97 % Ohodnotilo 7 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Kateřina, 12.7.2019

 • Super
 • Dobrá cena
 • Nic

Jozef, 19.6.2019

Super myčka

 • Super
 • Nemám co napsat

Lenka, 13.6.2019

Doporučuji

 • Cena ,kvalita výborný.
 • Snadné ovládání.
 • Tichá.
 • Nic

Daniel, 19.2.2019

Jednoduchá obsluha, účinnost mytí a sušení, český návod

 • Účinnost mytí a sušení
 • Žádné, vše funguje jak má.

Pavel, 05.1.2019

Místo pro košíček na příbory je "vzadu". Pro vložení každého kusu příboru je nutno zcela otevřít dveře myčky a minimálně do poloviny vysunout spodní koš na talíře a větší kusy nádobí. U staré myčky ještě konstruktéři přemýšleli, košíček na příbory byl vpředu, takže při prázdné myčce stačilo její dveře jen pootevřít a příbory a talíře bylo možno celkem pohodlně vložit do spodního koše a horní koš na hrnky a skleničky, jen částečně vysunout. Samozřejmě, že jak se myčka postupně plní, tak je třeba stejně horní i dolní koš na nádobí vysouvat celý. Takže je otázka, zda to někdo jiný bude považovat za "nevýhodu". Vnímali jsme to negativně zjevně z toho důvodu, že u staré myčky to bylo opačně a přišlo nám to praktičtější. Ale už jsme si zvykli :-). Až na tento detail jsme zatím po roce a půl používání s myčkou spokojeni. ... zobrazit víc

 • dobrá cena
 • kvalitně umyté i usušené nádobí
 • tichý provoz
 • odnímatelná horní deska - myčka přesně pasovala do místa v kuchyňské lince po předchozí, 10 let staré myčce od stejného výrobce
 • umístění košíčku na příbory "vzadu" - ale to jiným uživatelům nemusí vadit

Irena, 25.1.2018

Jakub, 28.12.2017

Všechna hodnocení

Příslušenství k Bosch SMS46GW01E