Bosch SMI8YCS03E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída B, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 30 990 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 32 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 099 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Bosch SMI8YCS03E, kapacita 14 jídelních souprav nádobí, 8 programů, 5 speciálních funkcí, systém sušení Zeolith, dávkovací asistent, příborová zásuvka VarioDrawer Pro, 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic, připojení Home Connect přes Wi-Fi, časová předvolba 1-24 hodin, AquaStop, rozměry spotřebiče (v × š × h): 81,5 × 59,8 × 57,3 cm.

Bosch SMI8YCS03E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak je to určitě myčka nádobí Bosch SMI8YCS03E. Účinně umyje až 14 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky.

Programy a funkce

  • 8 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Inteligentní, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Sklo 40 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený program: Předmytí
  • 5 speciálních funkcí: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, Hygiena Plus, SpeedPerfect+
  • Program péče o myčku nádobí: Machine Care
  • Silence on Demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Technologie Zeolith®

Myčka Bosch se postará o dokonalé výsledky sušení, díky patentované technologií Zeolith. Tento přírodní minerál využívá vlhkost z mycí fáze a proměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který využívá během sušení. Díky tomu ušetří až 20 % energie oproti sušení v konvenční myčce. S touto technologií se tak můžete spolehnout na nádobí, které je hned připraveno k uložení do skříněk.

Přizpůsobí cyklus mytí

Myčka nádobí je vybavena inteligentním programem, který přizpůsobí proces mytí. Po skončení mycího programu v aplikaci Home Connect ohodnotíte výsledek mytí a sušení, či dobu trvání programu. Následně myčka automaticky přizpůsobí nastavení a nabídne několik alternativ. Navíc budete mít dokonalý přehled o spotřebě vody a energie.

Flexibilní zásuvky

Naplnění myčky nádobím nebylo nikdy jednodušší. Díky přizpůsobitelným košům Max Flex Pro naložíte různé typy nádobí, které zůstanou během mytí bezpečně na místě. Vylepšený posuvný systém usnadní nakládání a vykládání nádobí.

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit i k vašemu chytrému telefonu, prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Díky tomu budete informováni o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem a mnoho dalších. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užívejte si výhody, které s sebou přináší. 

Výhody:

  • Easy Start: doporučí správný program.
  • Oblíbený program: jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později jej spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikaci Home Connect, nebo na ovládacím panelu.
  • Počítadlo tablet: sleduje vaši spotřebu a informuje vás o ní.
  • Notifikace: dozvíte se momentální stav programu a další užitečné informace.
  • Dálková diagnostika: vyhledá problém a podá přesné pokyny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMI8YCS03E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi