Bosch SMI6ZCS00E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 220 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze a jedno ocenění

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Bosch SMI6ZCS00E umyje až 14 jídelních souprav nádobí na jeden mycí cyklus. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 44 dB a při tichém programu dosahuje jen 42 dB. K dispozici má 6 programů a 4 speciální funkce. AquaSenzor spolu s LoadSenzorem detekují množství nádobí a stupeň znečištění, a automaticky zvolí mycí program. Myčka disponuje také dávkovacím asistentem, pohonem EcoSilence Drive a samočisticím filtračním systémem. Nechybí funkce AquaStop, která zabrání případnému vyplavení. Je vybavena také systémem sušení Zeolith®. Můžete ji ovládat i pomocí chytrého telefonu prostřednictvím Wi-Fi a aplikace Home Connect.

Bosch SMI6ZCS00E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak je to určitě myčka nádobí Bosch SMI6ZCS00E. Účinně umyje až 14 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Tichý 50 °C, Předmytí

 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+

 • Machine Care: program péče o myčku

 • Silence on demand: (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Flexibilní systém košů

Myčka je vybavena koši Flex, které vám přinesou flexibilní a praktické řešení pro snadné vkládání nádobí:

 • Koše Flex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni vkládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
 • 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky ve spodním koši

Déle zářivé sklenice

Typ vody pro mytí nádobí velmi ovlivňuje sklo a jemnou keramiku, kde může vzniknout koroze skla. Předností této myčky Bosch je, že disponuje technologií pro ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že nádobí bude čisté s odpovídající péčí.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí myčka nádobí od Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž se šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný, účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka pro mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Při vkládání nádobí je tak uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Automatické programy

Spotřeba vody, její teplota a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná, kolik vody musí použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční, nebo částečně plné myčky. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

Technologie Zeolith®

Díky patentované technologii Zeolith® se myčka postará o dokonalé výsledky sušení. Tento přírodní minerál využívá vlhkost z mycí fáze a proměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který využívá během sušení. Díky tomu se ušetří až o 20 % méně energie než při sušení v konvenční myčce. S touto technologií se můžete spolehnout na nádobí, které je hned připraveno k uložení do skříněk.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Už se nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit i k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi. Díky tomu budete informováni o stavu myčky, pomůže vám lépe hospodařit s časem a mnoho dalších. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užívejte si výhody, které s sebou přináší. 

Výhody:

 • Easy Start: doporučí správný program
 • Oblíbený program: jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikaci Home Connect nebo na ovládacím panelu
 • Počítadlo tablet: sleduje vaši spotřebu a informuje vás o ní
 • Notifikace: dozvíte se momentální stav programu a další užitečné informace
 • Dálková diagnostika: vyhledá problém a podá přesné pokyny

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Bosch SMI6ZCS00E

Bosch SMI6ZCS00E

dTest ocenění značky kvality

5,0 / 5

2 recenze Bosch SMI6ZCS00E

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Pavel

14. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduché ovládáni Komplet pro instalaci do kuchyňské linky
 • Možnost přidat pomoci WiFi doplňkové programy
 • Komplet pro instalaci do kuchyňské linky
 • Nic z toho, co bychom nečekali

Kateřina

6. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Spokojenost