Bosch SMH4EVX00E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná, plně integrovaná chytrá myčka nádobí Bosch SMH4EVX00E řady 4 účinně umyje až 14 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Na výběr máte ze 6 programů a 4 speciálních funkcí. Je vybavena dávkovacím asistentem, podlahovou kontrolkou InfoLight, automatickým otevíráním dvířek, LED displejem, motorem EcoSilence Drive, příborovou zásuvkou, koši VarioFlex, systémem AquaStop a programem Eco. Myčku lze ovládat prostřednictvím aplikace HomeConnect. Přední krycí deska není součástí myčky.

Automatické otevírání dveří

S funkcí EfficientDry se dvířka myčky po skončení programu automaticky otevřou. Tato praktická funkce zlepšuje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a jemně ochlazuje nádobí, takže je připraveno k uložení, aniž byste je museli utírat. Navíc také šetří energii.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředek umístěná na okraji horního koše. Je tak chráněn před odkapávajícími zbytky jídla při vkládání nádobí. Zajišťuje také, že mycí tableta padá přímo do záchytného koše. Proud vody ji rozpustí a mycí prostředek se rovnoměrně rozdělí po celém prostoru myčky.

Hygienické programy

Viry, jako je korona a chřipka, jsou účinně eliminovány v programu Eco 50 °C, který byl testován Institutem pro integrovanou hygienu a virologii (označení Hygiene Level 1). Výrazně vyšší úrovně hygieny lze dosáhnout s programy s vyšší teplotou, které jsou účinné proti odolnějším virům, včetně obalených a neobalených virů. To bylo potvrzeno u programu Intensive 70 °C a udržovacího programu Washing Machine Care (označení hygienické úrovně 3).

Zásuvka na příbory

Zásuvka VarioDrawer je další odkládací úroveň v horní části myčky nádobí. Je to ideální místo pro příbory a drobné kuchyňské náčiní, jako jsou naběračky nebo šlehače, a vejdou se do ní i šálky na espresso. Tento systém zajišťuje snadnější plnění myčky a ponechává více místa ve spodním koši.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka se postará o účinné a bezpečné mytí bez nepříjemných zvuků. Je vybavena vysoce kvalitním a jedinečným motorem EcoSilence Drive, který je mimořádně výkonný, odolný a účinný a zároveň velmi tichý. Tento jedinečný motor zajišťuje vždy dokonalé výsledky bez hluku.

AquaStop

Nyní se již nemusíte obávat nechtěných nehod ve vaší kuchyni. Myčka Bosch je vybavena spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zabezpečuje a chrání vaši domácnost před vytopením. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby poškození vodou. Doživotní záruka Bosch.

Snadnější používání díky aplikaci Home Connect

Myčku lze propojit s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, takže budete dostávat různá oznámení o stavu myčky, což vám pomůže lépe hospodařit s časem, ovládat spotřebič na dálku a využívat řadu praktických funkcí. K tomu všemu si musíte stáhnout aplikaci Home Connect. Aktivujte ji ve svém mobilním telefonu a užívejte si výhod, které přináší.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený.
 • Výchozí oblíbený program: Předpírka
 • 4 speciální funkce: Dálkový start, EfficientDry, Poloviční náplň, SpeedPerfect+.
 • Program péče o myčku nádobí: Program péče o myčku
 • Další funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiene Plus, Ticho na požádání

Systém košů

 • Systém košů VarioFlex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • Kolečka s nízkým třením v dolním koši
 • Zarážka proti překlopení spodního koše
 • 2 řady výklopných trnů na talíře v horním koši
 • 4 řady výklopných trnů pro talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné držáky na nápoje v horním koši

Upozornění: přední krycí deska není součástí myčky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMH4EVX00E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi