Bosch SGI2HVS20E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 94 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 4, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 11 998 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 12 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Bosch SGI2HVS20E, kapacita 13 jídelních souprav nádobí, 4 programy, 2 speciální funkce, AquaSensor a LoadSensor, dávkovací asistent, systém košů Vario, příborová zásuvka VarioDrawer, 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic, ukazatel zbývajícího času programu v minutách, časová předvolba 1-24 hodin, AquaStop, rozměry spotřebiče (v × š × h): 81,5 × 59,8 × 57,3 cm.

Bosch SGI2HVS20E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak je to určitě myčka nádobí Bosch SGI2HVS20E. Účinně umyje až 13 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky.

Programy a funkce

  • 4 programy: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C
  • 2 speciální funkce: Extra sušení, Poloviční náplň
  • Program péče o myčku nádobí: Machine Care

Extra sušení

Při spuštění mycího programu můžete zvolit praktickou funkci ExtraDry, která usuší vaše nádobí mimořádně důkladně. Stiskem jediného tlačítka se aktivuje vyšší teplota a delší čas sušení. Díky tomu bude vaše nádobí vždy zcela suché. 

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Již se nemusíte bát nechat myčku puštěnou i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? Taková je tato myčka nádobí od výrobce Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Díky tomu je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 46 dB).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 46 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch SGI2HVS20E

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavla

2. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná