Bosch PXX875D67E

78 990 Kč ? Ušetříte 5 % 74 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 749,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart indukční varná deska s integrovaným odsáváním Bosch PXX875D67E v černém provedení v sobě kombinuje indukční varný panel s ventilací pro dosažení dokonalých výsledků vaření. Rovněž je možné indukční varnou desku s odsáváním ovládat i na dálku prostřednictvím Home Connect. Disponuje 4 indukčními varnými zónami, z toho 2 FlexInduction varnými zónami. Varné zóny se automaticky spojí nebo oddělí podle tvaru a velikosti nádoby, která je na nich položena. Prémiové DirectSelect dotykové ovládání je umístěno v přední části. Teplotní senzor PerfectCook Ready zabraňuje překypění a převaření pokrmů, díky kontrole teploty během vaření (je třeba jej dokoupit dodatečně). PerfectFry senzor zajišťuje automatickou kontrolu teploty na 5 úrovních. Samozřejmostí varné desky Bosch PXX875D67E je funkce PowerBoost a PanBoost. K dispozici jsou také praktické funkce Restart a Quickstart či funkce udržování teploty. Integrovaný odvětrávací systém je vhodný pro instalaci s odvětráváním nebo recirkulací. Ventilační systém je esteticky zabudovaný ve středu varné plochy, má sklokeramický, tepelně odolný kryt, který umožňuje volný pohyb a umísťování nádob. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³/h a při intenzivním stupni až 622 m³/h. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 5 %

Popis produktu

 

 

 

Smart indukční varná deska s integrovaným odsáváním

Indukční varná deska Bosch PXX875D67E nabízí výkonnou indukční varnou desku spolu s odsávacím ventilátorem v jednom. Dokonale kombinuje dva spotřebiče: plně integrovanou digestoř a indukční varnou desku. Kromě toho, že ušetříte prostor, její instalace je velmi jednoduchá a vy budete mít skvěle vypadající kuchyni. Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro vás indukční varná deska s integrovaným odsáváním tou pravou volbou. Nenechá výpary a pachy z vaření vystoupat nahoru, ale odsaje je tam, kde vznikají: přímo u sporáku, přímo z hrnce, pánve či grilu. Plochu varné desky můžete jednoduše čistit. Stejně jednoduše je udržovatelná i mřížka odsavače, která je odnímatelná a všechny kompontenty jsou omyvatelné dokonce i v myčce nádobí. Poskytuje přístup k hliníkovému tukovému filtru. Pro snadnou údržbu a trvalý výkon. Kromě těchto výhod nabízí inteligentní varná deska s integrovaným odsáváním i tyto benefity:

 •     Dotykové ovládání DirectSelect Premium: S přímým a jednoduchým výběrem varné zóny, výkonu a ostatních funkcí.
 •     FlexInduction zóna: Nabízí větší flexibilitu pomocí kombinovaných varných zón do jedné velké zóny, ať už umístíte malé, velké hrnce nebo pekáč.
 •     PerfectCook ready: Teplotní senzor je schopen zabránit překypění a převaření pokrmů díky kontrole teploty během vaření - nutné dokoupit zvlášť!
 •     PerfectFry senzor: Umožňuje bezpečné smažení díky automatické kontrole teploty v 5 úrovních. Zabezpečuje dokonalé výsledky pečení a smažení.
 •     HomeConnect: Umožňuje propojit domácí spotřebiče a usnadnit si tak každodenní život.

PerfectFry

Znáte něco lahodnějšího než dokonalý steak? K jeho přípravě však není nutný jen kvalitní a čerstvý kus masa. Ideální teplota smažení je stejně podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu pánve během smažení a nastaví ji přesně tak, jak je potřeba. Takto si zaručeně vychutnáte dokonalý steak. Senzor smažení PerfectFry je přímo zabudovaný ve varné desce a aktivovat jej můžete přímo na ovládacím panelu, kde si zvolíte příslušný stupeň teploty. Pánev se následně zahřeje na požadovanou teplotu, kterou pak senzor automaticky udržuje. Po dosažení požadované teploty zazní akustický signál. Pro dosažení dokonalých výsledků smažení je důležité odhadnout moment, kdy je olej v pánvi rozpálený přesně na správnou teplotu. Senzor pozná, kdy olej v pánvi dosáhne té správné teploty pro začátek smažení.

PanBoost

Funkce PanBoost zahřívá pánve a hrnce s povrchovou úpravou ještě rychleji. Není třeba mít obavy, že nádobí se poškodí vlivem nadměrného tepla. Tuto funkci lze zvolit prostřednictvím uživatelského rozhraní. Pánev bude připravena na smažení během 30 sekund.

Vařte jako profesionál

Vylepšená funkce PowerBoost v indukčních varných deskách přidává ještě více energie k urychlení procesu vaření. 2 litry vody nyní uvaříte až o 50 % rychleji než u klasických sklokeramických desek. Funkce MoveMode umožňuje intuitivní a pohodlné vaření. Klasicky polévku pripravujete na stupni 9, necháte pomalu vřít na stupni 5 a pak na stupni 1, přičemž teplotu bylo nutné vždy manuálně přenastavovat. Rozšířené zóny FlexInduction s funkcí MoveMode tuto nepohodlnou práci udělají za vás. Po aktivaci funkce MoveMode se rozšířená varná zóna rozdělí na 3 různé části s přednastaveným výkonem 1, 5 a 9. Varná deska automaticky detekuje přítomnost varné nádoby, v případě, že ji odstraníte, všechna nastavení se automaticky z bezpečnostních důvodů vypnou.

Vzdálená diagnostika: inteligentní podpora

Stávají se situace, kdy spotřebiče nefungují tak jak by měly. Vzdálená diagnostika umožňuje jednoduše zavolat na linku HomeConnect a dohodnout si termín pro dálkovou diagnostiku vašeho spotřebiče přes internet. S vaším svolením zákaznický servis Bosch na dálku přezkoumá spotřebič a vyhledá problém, následně vám dá přesné pokyny. Pokud není možné problém vyřešit na dálku, je možné kontaktovat servisního technika, který přijede k vám domů a vyřeší všechny problémy. Stisknutím jediného tlačítka máte k dispozici inteligentní podporu a inteligentní řešení.

Varná deska s flexibilním prostorem

Indukční varná deska s FlexZone umožňuje variabilitu a flexibilitu v umísťování hrnců. Ať už je umístíte za sebou nebo vedle sebe, vždy máte na výběr. Je možné ji využívat jako konvenční se 4 indukčními varnými zónami, nebo stisknutím tlačítka spojíte zóny do 2 velkých souvislých. Získáte tak další prostor, kde je možné umístit i větší nádoby, jako pekáč či velkou pánev.

Varné zóny:

 • 1× Ø 400 mm × 240 mm, 3,3 kW (max. výkon 3,7 kW) indukční varná zóna
 • nebo 2× Ø 190 mm, 2,2 kW (max. výkon 3,7 kW) indukční varná zóna
 • 1× Ø 400 mm × 240 mm, 3,3 kW (max. výkon 3,7 kW) indukční varná zóna
 • nebo 2× Ø 190 mm, 2,2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna

Integrovaný odsávací systém

Varné desky s integrovaným odsáváním umožňují flexibilitu a svobodu při provozu spotřebiče. Kombinují v sobě nejnovější technologie indukčních varných zón a odsavačů par v jednom spotřebiči. Integrovaný ventilační modul odebírá páru a pach přímo ze zdroje a zanechá v kuchyni čistou a svěží vůni. Indukční varná deska s plně integrovaným systémem odvětrávání par inductionAir Plus umožňuje provoz s odvětráváním nebo recirkulací. Je nutné instalační příslušenství:

 •      HEZ9VEDU0 pro provoz s odvětráváním, včetně CleanAir pachových filtrů
 •      HEZ9VRPD0 pro řízenou nebo částečně řízenou cirkulaci, včetně CleanAir pachových filtrů
 •      Základní montážní sada HEZ9VRUD0 pro řízenou cirkulaci, včetně pachových CleanAir filtrů

Ventilační systém

Ventilační systém je plně integrován s designem ústí se sklokeramickým, tepelně odolným krytem. Umožňuje tak pohyb varných nádob. Nabízí 17 elektronicky řízených stupňů výkonu ventilátoru a 2 intenzivní/Boost stupně (s automatickým zpětným chodem). Řízené jsou prostřednictvím DirectSelect Premium ovládacího panelu. Inteligentní systém pracuje automaticky pomocí množství senzorů: při použití varné zóny se automaticky zapne ventilační systém a regulace stupně výkonu je plně automatická. Po ukončení vaření se ventilátor automaticky spustí pro dokonalé odstranění zbytkového pachu (ve velmi tichém režimu pomocí speciálního ventilátoru, 12 minut v režimu odsávaného vzduchu, 30 minut v režimu cirkulace, spuštění může být ukončeno ručně). Manuální nastavení stupně výkonu je možné pomocí DirectSelect Premium dotykového ovládání. Výkon odvětrávacího systému dosahuje:

 •     Při normálním stupni s odvětráváním, maximálně 500 m³/hod.
 •     Při intenzivním stupni s odvětráváním 622 m³/hod.
 •     Při normálním stupni v režimu recirkulace 500 m³/hod.
 •     Při intenzivním stupni v režimu recirkulace 615 m³/hod.

Pro provoz s recirkulací je potřeba příslušenství:

 •     4 vestavěné pachové CleanAri filtry - účinně redukují pach vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi jednoduchá se snadným přístupem shora. Indikitáor nasycení CleanAir filtrů nebo tukového filtru lze velmi jednoduše odečítat na ovládacím panelu nebo pomocí aplikace HomeConnect. Aplikace také umožňuje výhodně dokoupit potřebné náhradní filtry HEZ9VRCR0.
 •     4 akustické filtry - s velmi nízkou hlučností a optimalizovanou psychoakustikou.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte, zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt či něco na něj položit. Kromě toho je součástí desky i dětská pojistka, rozpoznání přítomnosti hrnce, funkce powerManagement (nastavení maximálního příkonu desky), bezpečnostní vypínání, možnost zablokování ovládacího panelu na 20 sekund při čištění během vaření a hlavní vypínač.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 81,6 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Maximální výkon odsávání 622 m3

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano
Maximální výkon odsávání: 622 m3
Počet rychlostí: 17
Počet motorů: 1
Vhodný uhl. filtr: HEZ9VRUD0
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 81,6 cm
Výška: 22,3 cm
Hloubka: 52,7 cm
Hmotnosť: 27,81 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 2
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ano
Zkosené hrany: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano
Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ano

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: PXX875D67E

Všechny parametry

Recenze Bosch PXX875D67E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch PXX875D67E