BOSCH PST 18 Li, bez AKU a nabíječky

Skladem 1 ks Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 20,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní velikost, nízká hmotnost a vynikající príručnosť se postarají o kontrolovaný a optimální komfort pro uživatele. Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt - vždy v pohotovosti díky lithium-iontové technologii. Přesnost řezání jakéhokoliv materiálu díky osvědčené technologii Bosch Electronic: ovládání počtu zdvihů pomocí tlačítkového spínače - na jednoduché spuštění pily a práci přizpůsobenou konkrétnímu materiálu. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení, je třeba je dokoupit, nebo použít ze stejné řady AKU nářadí Bosch. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přímočará pila bez kabelů

Akumulátorová přímočará pila Bosch PST 18 Li nepotřebuje ke svému chodu žádné nadbytečné kabely, protože pracuje na dobíjecí baterii. Dopřejete si s ní práci s více materiály, protože dokáže opracovávat nejen dřevo, ale například i hliník a vždy dostanete přesný řez. Výměna plátů je při tom jednoduchá a pokaždé bezpečná a zařízení je i na svou velikost dostatečně lehké, aby se dobře drželo v rukou a neunavovalo. Pracovat s ní můžete i ve více stupních a tak se zvýší její možnosti. Jednoduše zvládne dostatek práce kolem vašeho domu i pozemku.

Využitie píly - BOSCH PST 18 Li, bez aku

Power4All

Akumulátor je přesně tím, co o něm vypovídá jeho název - dodá dostatek energie pro celé zařízení. Je to dost pozoruhodné, protože pracuje s výkonem 18 V a hodí se i na několik typů těchto zařízení. Jeho Li-ion články se postarají o to, že je nabíjení rychlé a nedochází k samovybíjení nebo neočekávanému vypnutí.

CutControl

S pilou Bosch PST 18 budete mít maximální kontrolu nad tím, jak vedete řez. Postará se o to její systém PowerLight, který pomocí světelného ukazatele přesně směřuje pohyb vaší ruky a tak i řez samotný s vysokou přesností.

Bosch CutControl - BOSCH PST 18 Li, bez aku

Low Vibration

Při práci s tímto zařízením se vám nestane, že byste měli po nějakém čase vytřesené ruky, protože disponuje systémem, který snižuje počet vibrací a tak vám poskytne hladší a příjemnější práci, kterou tak můžete provádět efektivněji. Postará se o to nejen jeho systém vyvážení hmotnosti, ale i ergonomická a změkčená rukojeť.

Bosch SDS

Systém upínání plátu je skutečně přizpůsoben pro maximální bezpečnost, protože se po uvolnění pojistky vypne jeho baterie. Navíc je upínání i maximálně jednoduché, takže ho zvládnete bez dalších nástrojů během několika sekund. Kromě toho můžete mít v zásobníku na pláty uložených až 6 kusů a proto je máte vždy, když potřebujete, po ruce.

Príslušenstvo - BOSCH PST 18 Li, bez aku

Upozornění

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ne Zabudované světlo
  • 2,5 Ah Kapacita baterie
  • Akumulátorová Typ pily
  • Ne Předvolba otáček

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Otáčky bez zatížení: 2400 ot./min.
Typ pily: Akumulátorová
Řezná hloubka: 80 mm

Funkce

Zabudované světlo: Ne
Nastavitelné odfoukávání pilin: Ano
Předvolba otáček: Ne
Výkyv: Ano

Baterie

Kapacita baterie: 2,5 Ah
Napětí baterie: 18 V

Všechny parametry

Recenze BOSCH PST 18 Li, bez AKU a nabíječky

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se