BOSCH PST 18 Li, bez AKU a nabíječky

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Přímočará pila bez kabelů

Akumulátorová přímočará pila Bosch PST 18 Li nepotřebuje ke svému chodu žádné nadbytečné kabely, protože pracuje na dobíjecí baterii. Dopřejete si s ní práci s více materiály, protože dokáže opracovávat nejen dřevo, ale například i hliník a vždy dostanete přesný řez. Výměna plátů je při tom jednoduchá a pokaždé bezpečná a zařízení je i na svou velikost dostatečně lehké, aby se dobře drželo v rukou a neunavovalo. Pracovat s ní můžete i ve více stupních a tak se zvýší její možnosti. Jednoduše zvládne dostatek práce kolem vašeho domu i pozemku.

Power4All

Akumulátor je přesně tím, co o něm vypovídá jeho název - dodá dostatek energie pro celé zařízení. Je to dost pozoruhodné, protože pracuje s výkonem 18 V a hodí se i na několik typů těchto zařízení. Jeho Li-ion články se postarají o to, že je nabíjení rychlé a nedochází k samovybíjení nebo neočekávanému vypnutí.

CutControl

S pilou Bosch PST 18 budete mít maximální kontrolu nad tím, jak vedete řez. Postará se o to její systém PowerLight, který pomocí světelného ukazatele přesně směřuje pohyb vaší ruky a tak i řez samotný s vysokou přesností.

Low Vibration

Při práci s tímto zařízením se vám nestane, že byste měli po nějakém čase vytřesené ruky, protože disponuje systémem, který snižuje počet vibrací a tak vám poskytne hladší a příjemnější práci, kterou tak můžete provádět efektivněji. Postará se o to nejen jeho systém vyvážení hmotnosti, ale i ergonomická a změkčená rukojeť.

Bosch SDS

Systém upínání plátu je skutečně přizpůsoben pro maximální bezpečnost, protože se po uvolnění pojistky vypne jeho baterie. Navíc je upínání i maximálně jednoduché, takže ho zvládnete bez dalších nástrojů během několika sekund. Kromě toho můžete mít v zásobníku na pláty uložených až 6 kusů a proto je máte vždy, když potřebujete, po ruce.

Príslušenstvo - BOSCH PST 18 Li, bez aku

Upozornění

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Zabudované světlo Ne
  • Kapacita baterie 2,5 Ah
  • Typ pily Akumulátorová
  • Předvolba otáček Ne

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Otáčky bez zatížení: 2400 ot./min.
Typ pily: Akumulátorová
Řezná hloubka: 80 mm

Funkce

Zabudované světlo: Ne
Nastavitelné odfoukávání pilin: Ano
Předvolba otáček: Ne
Výkyv: Ano

Baterie

Kapacita baterie: 2,5 Ah
Napětí baterie: 18 V

Všechny parametry

Recenze BOSCH PST 18 Li, bez AKU a nabíječky

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BOSCH PST 18 Li, bez AKU a nabíječky