Bosch PSA 700 (+ 3 plátky) vystavený kus s plnou zárukou

Pila BOSCH PSA 700 vám spolehlivě poslouží při práci se dřevem nebo kovem. Svým robustním designem vám poslouží při drobných stavebních úpravách, nebo v zahradě pro ořezávání větví. Tvar rukojeti a umístění vypínače je zárukou perfektního uchopení a manipulace s pilou. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 28 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Robustní vzhled
Výkonná ocasní pila Bosch PSA 700 v klasickém zeleném provedení nabízí robustní a odolný design. Vybavena je pevným odolným krytem s dlouhou životností. Díky své pevné konstrukci ji můžete používat i pro ty nejnáročnější úkoly. Je určena pro řezání dřeva, kovu, plastů, stavebního materiálu nebo bimetalu. Můžete ji použít při pracích v zahradě, při rekonstrukcích nebo dřevostaveb.

 

SDS upínání
Snadnou výměnu pilových plátků poskytuje systém Bosch SDS s páčkovým ovládáním. Plátek určený pro materiál se kterým budete pracovaťvymeníte jednoduše, bez použití dalších nástrojů. Přesný řez zajistí integrované kovové vodící saně.

 

Bosch Electronic
Ocasní pila Bosch PSA 700 je vybavena elektronickou regulací počtu zdvihů Bosch Electronic prostřednictvím tlačítkového spínače. Jemný rozběh plynule vyústí do silného plného výkonu.

 

Softgrip
Ergonomická rukojeť ve tvaru oblouku s izolovanou plochou je vybavena měkkou tlumicí vložkou pro bezpečnou a snadnou manipulaci při práci.
 

Technické údaje
Ocasní pila Bosch PSA 700 je vybaven motorem s příkonem 710 W. Počet volnoběžných zdvihů je 0-2700 / min-1, výška zdvihu je 20 mm. Maximální hloubka řezu do dřeva je 150 mm, do oceli 10 mm a proříznout můžete trubku o průměru 115 mm. Úroveň hladiny akustického výkonu je 97 dB (A). Snadnou manipulaci umožňuje praktické uspořádání spínačů a hmotnost 3 kg. Součástí balení je 1 pilový list S 2345 X na řezání dřeva.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ pily
    Typ pily Elektrická

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Typ: chvosová
Hloubka řezu (45°): 150 mm
Typ pily: Elektrická
Řezná hloubka: 150 mm

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost: 3 Kg

Další parametry

Délka kmitu: 20 mm

Energetické údaje

Příkon: 710 W

Ostatní

Kód produktu: PSA 700

Všechny parametry

Recenze Bosch PSA 700 (+ 3 plátky)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Zdeněk, 12.9.2017

Příslušenství k Bosch PSA 700 (+ 3 plátky)