Bosch PNP6B6B90


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 4,5 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 7 189 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

73.3% Hodnota za peníze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Plynová varná deska Bosch PNP6B6B90 v provedení z černého tvrzeného skla disponuje ergonomickým ovládáním. Ovládání je umístěno vpředu a je zajištěné pomocí otočných knoflíků s integrovaným zapalováním. Varná deska nabízí 4 plynové hořáky různého výkonu. Samostatné dělitelné litinové rošty zajistí dokonalou stabilitu varných nádob. Hořáky jsou vybaveny termoelektrickou pojistkou proti zhasnutí plamene. Šířka: 59 cm. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Jednoduché ovládání

Plynová varná deska Bosch PNP6B6B90 v elegantním provedení s černým tvrzeným sklem vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Ovládací panel je uložen v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Prostřednictvím 4 robustních ergonomických otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním si plynule nastavíte intenzitu plamene v devíti úrovních a určitě si toto skvělé a praktické ovládání rychle osvojíte.

Hořáky a ovládací knoflíky

Varná deska je vybavena 4 hořáky. K dispozici je elektrické zapalování hořáků, které je integrované v ovládacím knoflíku. Zapalování hořáku je tak velmi jednoduché, bezpečné a komfortní. Stačí knoflík otočit a stisknout a hořák je zapálen. Díky bezpečnostní pojistce se v případě zhasnutí plamene uzavře přívod plynu. Tím je váš domov chráněn před nebezpečím výbuchu z nahromadění zemního plynu. Ovládací knoflíky se nacházejí v přední části varné desky a jsou tak snadno přístupné.

Hořáky mají kvalitní pevné samostatné jistící mřížky vyrobené z litiny. Mřížky jsou dostatečně pevné a odolné, aby udržely i velké a těžké hrnce.

4 plynové hořáky (1 rychlý, 1 úsporný a 2 normální)

  •     vzadu vlevo: normální hořák až 1.75 kW (v závislosti na typu plynu)
  •     vzadu vpravo: silný hořák až 3 kW (v závislosti na typu plynu)
  •     vpředu vlevo: normální hořák až 1.75 kW (v závislosti na typu plynu)
  •     vpředu vpravo: úsporný hořák až 1 kW (v závislosti na typu plynu)

Údržba

Údržba varné desky je pohodlná a nenáročná. Čištění desky zvládnete běžnými čistícími prostředky. Mřížky je možné odejmout a v klidu umýt celou varnou desku i s mřížkami. 

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Bosch PNP6B6B90

93.3% Kvalita
Výborná

73.3% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Igor

6. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíEva

12. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


zatím dobrý


Olga

18. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Průměrná