BOSCH PKS 18 LI ,okružná píla bez AKU a nabíječky


Okružní pila, Typ pily: Akumulátorová, Napětí baterie: 18 V, Řezná hloubka: 48 mm, Průměr kotouče: 150 mm, Otáčky bez zatížení: 3800 ot./min.. Více info


Cena 2 209 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Šikovná okružní pila BOSCH PKS 18 LI bez aku je nářadí, které jistě ocení každý mistr ve své dílně. Tento model funguje na principu lithium-iontové technologie, která se vyznačuje tím, že akumulátor nemá paměťový efekt a nedochází k samovybíjení. Jmenovitý průměr pilového kotouče je 150 mm a průměr upínacího otvoru pilového kotouče je 16 mm. Volnoběžné otáčky jsou 3800 min-1. Pila disponuje adaptérem na vysavač, díky čemuž můžete pracovní prostor udržovat čistý. Bezpečnost při práci je zaručena díky oboustrannému blokování zapnutí a aretaci vřetena. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení, je třeba je dokoupit, nebo použít ze stejné řady AKU nářadí Bosch.

Šikovný pomocník

Praktická okružní pila BOSCH PKS 18 LI je dodávána bez akumulátoru. Toto nářadí jistě ocení každý kutil ve své dílně. Nářadí je vybaveno systémem CutControl vhodným pro ruční řezy. Práci s touto pilou zvládnete perfektně a výsledek bude optimální. Manipulace s pilou je bezpečná a optimální.

Šikovný pomocník

Lithium-iontová technologie

Tento model je dodáván bez akumulátoru, ale na provoz je třeba lithium-iontový akumulátor, který se dokupuje zvlášť a můžete jej použít i při jiných nástrojích. Tento akumulátor se vyznačuje tím, že nářadí bude vždy připraveno k použití a to i v případě, že ho nabijete, ale nebudete ho déle používat. Je to proto, že po nabití akumulátoru nedochází k samovybíjení a akumulátory nemají paměťový efekt. Napětí akumulátoru je 18 V a kapacita akumulátoru je 2,0 Ah.

Parametry

Jmenovitý průměr pilového kotouče je 150 mm a průměr upínacího otvoru pilového kotouče je 16 mm. Volnoběžné otáčky jsou 3800 min-1. Ochranný kryt, který je k dispozici, je vyroben z plastu. Celková hmotnost nářadí je 2,6 kg. Rozsah hloubky řezu při 90 ° je v rozmezí od 0 - 48 mm a při 45° je to od 0 - 36 mm. Samozřejmostí je komfortní a rychlé nastavení hloubky řezání a úhlu zkosení do 45°.

Parametry

CutControl

Jedná se o jednoduché vedení pily. Řez je veden podél označené linie řezu při úhlu buď 90° nebo 45°.

Adaptér

Při práci se zachovává čistota pracovního prostoru a to díky tomu, že přímo na pile je umístěn adaptér na vysavač.

Bezpečnost

Bezpečnost při řezání je zachována a to díky oboustrannému blokování zapnutí a aretaci vřetena.

Pilový kotouč

Pro okružní pily byl vyvinut pilový kotouč, který se vyznačuje dlouhou životností. Výměna pilového kotouče je jednoduchá a bezpečná díky aretaci vřetena.

Upozornění

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napětí baterie 18 V
Průměr kotouče 150 mm
Typ pily Akumulátorová

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí BOSCH PKS 18 LI ,okružná píla bez AKU a nabíječky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi