Bosch PIE631FB1E

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Bosch PIE631FB1E v černé barvě má šířku 60 cm. Umožňuje rychlou a bezpečnou přípravu s nízkou spotřebou energie. Ovládání DirectSelect je umístěno vepředu uprostřed. Nabízí 4 samostatné varné zóny s rozpoznáním přítomnosti hrnce a funkcí PowerBoost, která zvýší výkon až o 50 %. Každá varná zóna je vybavena minutkou. K dispozici je také funkce QuickStart a ReStart. Bezpečnost varné desky Bosch PIE631FB1E zabezpečí 2stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu i dětská pojistka. Funkce PowerManagement umožňuje nastavení maximálního příkonu varné desky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654

16 990 Kč

K odeslání 1 ks

Indukční varná deska Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654 v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S funkcí FlexiBridge Bridge můžete zkombinovat až 4 varné…

 • Šířka: 59 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vařte s nadšením

Indukční varná deska Bosch PIE675DC1E vám ušetří množství času ve srovnání s klasickými varnými panely. Indukční panel dokáže dovést 2 l vody do bodu varu 2× rychleji, než keramický varný panel. Takto můžete vše přichystat rychleji a ušetřit čas i energii. Pomocí nového ovládacího panelu se vám bude se čtyřmi varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. S ovládacím panelem DirectSelect Premium, nacházejícím se na přední straně, se vám bude pracovat jednoduše a pohodlně. Čtyři varné zóny budou řízeny pouze vámi. Jejich stupeň výkonu si nastavíte přesně podle vaší potřeby. Komfort při každodenním vaření zaručují i ​​funkce QuickStart a ReStart. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka.

Indukční desky

Informace, že indukční varné desky jsou mnohem bezpečnější než ty klasické, se určitě dostala i k vám. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úsporněji. Teplo se soustřeďuje pouze tam, kde je to potřeba, tedy na dno hrnce. Při nižší teplotě nehrozí nepříjemné popáleniny na rukou. Pokud máte malé děti, určitě to oceníte.

 • 1× Ø 180 mm, 1,8 kW (max. výkon 3,1 kW) indukční varná zóna
 • 1× Ø 180 mm, 1,8 kW (max. výkon 3,1 kW) indukční varná zóna
 • 1× Ø 145 mm, 1,4 kW (max. výkon 2,2 kW) indukční varná zóna
 • 1× Ø 210 mm, 2,2 kW (max. výkon 3,7 kW) indukční varná zóna

Rychlé vaření

Během týdne není vždy čas na dlouhé vyvařování. I proto bude indukční varná deska skvělým řešením. PowerBoost funkce vám zkrátí dobu vaření až o 50 % času. Dva litry vody přivede k varu až 2× rychleji, než na klasické keramické desce. Šetří tedy nejen vaši peněženku a životní prostředí, ale i čas.

Působivý design

Indukční varná deska si získá vaši pozornost nejen funkcemi, ale také svým elegantním vzhledem. Už na první pohled vás okouzlí zkosenou přední fazetou a profilem na přední straně. Spolu s ostatními spotřebiči bude vaše kuchyň působit opravdu dokonale.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte, zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt, či něco na něj položit. Kromě toho je součástí desky i dětská pojistka, rozpoznání přítomnosti hrnce, funkce powerManagement - nastavení maximálního příkonu desky, bezpečnostní vypínání, možnost zablokování ovládacího panelu na 20 sekund při čištění během vaření a hlavní vypínač.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,2 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52,2 cm
Hmotnost: 12,611 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: PIE631FB1E

Všechny parametry

Recenze Bosch PIE631FB1E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch PIE631FB1E