Bosch PIE611BB5E


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,4 kW, černá barva, Výška: 5,1 cm, Šířka: 59,2 cm, Hloubka: 52,2 cm. Více info


Cena 16 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 164 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Bosch PIE611BB5E v černém provedení bez rámečku má dotykové ovládání varných zón TouchSelect. Nabízí 4 varné zóny a 17 výkonových stupňů. Je vybavena funkcí PowerBoost, Restart, Quickstart, časovačem s funkcí vypnutí a dětskou pojistkou. Šířka: 60 cm.

TouchSelect

Varná deska je vybavena dotykovým ovládacím panelem TouchSelect umístěným v přední části varné desky. Nabízí snadné ovládání varných zón. K dispozici je 17 nastavení výkonu.

Funkce PowerBoost

Chcete-li svůj stůl naplnit rychlými a lehkými jídly ještě rychleji, pomůže vám funkce PowerBoost. Tato praktická funkce zvyšuje výkon pro rychlejší vaření. Použijte ji například při vaření velkého množství vody a ohřejte ji téměř o 35 % rychleji ve srovnání s nejvyšším stupněm výkonu.

Funkce Restart

Stalo se vám někdy, že jste omylem vypnuli varnou desku a všechna nastavení byla pryč? Funkce Restart uloží předchozí nastavení a obnoví je, pokud varnou desku do čtyř sekund znovu zapnete.

Časovač s funkcí vypnutí

Varná deska je vybavena časovačem, který po uplynutí nastavené doby automaticky vypne označenou varnou zónu.

Dětský bezpečnostní zámek

Zámek na ovládacím panelu zabraňuje nechtěnému přenastavení nebo zapnutí, čímž chrání nejen vaši večeři, ale i zdraví vašich blízkých.

Vaření s indukci

Indukční varné desky vytvářejí teplo pouze tam, kde je potřeba, na dně pánve. Nabízí tak větší bezpečnost a pohodlí. Indukční varná deska přivede 2 litry vody k varu 2× rychleji než sklokeramická deska, což také šetří energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.2 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch PIE611BB5E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi