Bosch PHG 600-3 vystavený kus s plnou zárukou

Univerzální horkovzdušná pistole Bosch PHG 600-3 se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší dílně či garáži. Pro pohodlnou a bezpečnou práci slouží rukojeť s měkkou tlumicí vložkou. Pistole můžete při práci uchopit a tak s ní pracovat nebo je k dispozici odkládací plocha pro stacionární použití. Při práci dosahuje pistole 50, 400 nebo 600 ° C. Nástroj má ochranu proti přetížení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 24 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Univerzální horkovzdušná pistole Bosch PHG 600-3 je vynikající nástroj, který se stane nenahraditelným pomocníkem při vaší práci v dílně, garáži či při hobby pracích v domě. I namáhavou práci jako je např. odstraňování starých nátěrů vám dokáže usnadnit a urychlit. Kromě toho se používá se např. při odstraňování barev, laků, ale využít ji můžete i na pájení. Pistole dosahuje tři teploty, na výběr máte 50 a 400 nebo 600 ° C. Stupeň chladného vzduchu 50 ° C se využívá na práci při nízkých teplotách a také na ochlazování. Nástroj má tři stupně regulace pro množství vzduchu.

Termostop

Tato funkce zajišťuje automatické vypínání topného tělesa při přetížení, což zaručuje vyšší bezpečnost při práci. Práci s pistolí vám zpříjemní uzavřená rukojeť s měkkou tlumicí vložkou, díky které bude úchop pohodlnější a tím i bezpečnější. V případě, že chcete nástroj používat v pojíždění je k dispozici odkládací plocha. Pokud se potřebujete při práci dostat na úzká místa lze odejmout tepelnou izolaci, tím se objem pistole zmenší a vy se snadněji dostanete na nedostupná místa.

Celkový příkon nástroje je 1800 W a hmotnost je pouze 0,80 kg, což zaručí, že práce s tímto nástrojem bude komfortní a budou dosaženy optimální výsledky.

  • Funkce Termostop - automatické vypínání topného tělesa při přetížení
  • Odkládací plocha pro stacionární použití
  • Odnímatelná tepelná izolace pro práci na zúžených místech
  • Uzavřená rukojeť s měkkou tlumicí vložkou pro pohodlnou a bezpečnou práci

Parametry produktu

Základní parametry

  • Teplotní rozsah 50 - 600

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Minimální průtok vzduchu: 150 l/min
Teplotní rozsah: 50 - 600

Ostatní

Kód produktu: PHG 600-3

Všechny parametry

Recenze Bosch PHG 600-3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch PHG 600-3