Bosch MUMS2EW40


Kuchyňský robot, Příkon: 700 W, Počet rychlostí: 4, Pulzní spínač, Způsob pohonu: planetárny, Materiál nádoby: inox, Objem: 3,8 l, Počet nástavců: 11, Hmotnost: 6,57 kg. Více info


Cena 5 099 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 51 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kuchyňský robot Bosch MUMS2EW40 přináší perfektní výsledky a velkou multifunkčnost. Díky výkonnému motoru (700 W) můžete snadno a rychle promíchat velké množství přísad. Nabízí 4 rychlostní stupně a pulzní funkci. Suroviny zpracujete velmi rychle, jednoduše a přesně. Cukrářská sada zaručuje perfektní výsledky a snadnou manipulaci. Kuchyňský robot umožňuje pohodlné a snadné uložení kabelu do speciální přihrádky. O perfektní výsledky se postará 3D planetární míchání pro optimální promíchání všech přísad.

Bosch MUMS2EW40

  • Výkonný 700W motor Bosch: pro všechny druhy těsta a rychlé zpracování
  • Velká 3,8litrová nerezová mísa: se speciálním vnitřním tvarem pro účinnou přípravu těsta (až 2,4 kg piškotového nebo 1,7 kg kynutého těsta)
  • Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu mísení: pro optimální promíchání všech přísad
  • 4 pracovní rychlosti pro snadnou přípravu
  • Velká multifunkčnost díky kvalitní cukrářské sadě (míchací metla, šlehací metlička, hnětací hák) a mlýnku na maso

Gumové nožičky pro větší stabilitu

Gumové nožičky zajistí výjimečnou stabilitu kuchyňského robota a zabrání jeho pohybu. Krytky převodů zaručují vysoký bezpečnostní standard. Elektronická pojistka opětovného spuštění zabrání neočekávanému spuštění motoru.


Výkonný motor

Vychutnejte si dokonalé výsledky pečení od samotného začátku. Díky výkonnému motoru můžete snadno a rychle promíchat velké množství přísad. Žádné čekání, žádné předělávání, žádné kompromisy.

Velká mísa pro optimální přípravu těsta

Ideální mísu nemůžete posuzovat pouze podle její velikosti. Pro ty nejlepší výsledky je důležitý vnitřní tvar, který kopírují použité nástavce. Vysoce kvalitní mísa z nerezové oceli o objemu 3,8 l je vhodná jak pro malé množství, tak i pro zpracování až 2,4kg piškotového těsta nebo 1,7kg kynutého těsta.

3D planetární míchání

Pro dosažení dokonalých výsledků by se měly přísady mísit konzistentně. 3D planetární míchání znamená, že nástroje se pohybují ve třech směrech, zatímco pohon se otáčí směrem opačným. Tím je zajištěno, že směs se účinně promíchá z boků, od spodu a také ze středu mísy, takže těsto je krásně nadýchané.

Snadné čištění

Mytí nádobí po práci v kuchyni zabere obvykle hodně času. Většinu příslušenství můžete mýt v myčce, což je velmi pohodlné a ušetří to množství času.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 4
Příkon 700 W
Pulzní spínač Ano
Ochrana proti přetížení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MUMS2EW40

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi