Bosch MUM58920 CreationLine

Kuchyňský robot, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 7, Pulzní spínač, Způsob pohonu: 3D planetární míchání, Materiál nádoby: nerez, Objem: 3,9 l, Počet nástavců: 7. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Extrémně výkonný kuchyňský robot Bosch MUM58920 s příkonem 1000 W je užitečný a praktický pomocník do kuchyně, díky kterému se vám podaří bez námahy připravit skvělé pokrmy. Obsah nádoby je lepší a snadnější zpracovatelný i díky 3D planetárnímu systému míchání. Dostatečně velký otvor usnadňuje vměšování surovin i za plného provozu. Součástí balení je samozřejmě i kvalitní nerezová mísa, která dosahuje objemu až 3,9 litru. Sestavení i údržba tohoto přístroje je mimořádně jednoduché. Dokonce můžete jednotlivé díly mýt i v myčce nádobí.

Bosch MUM58920

Kuchyňský robot dosahuje skvělé výsledky díky výkonnému motoru s výkonem 1000 W. Díky výkonnému motoru zvládne robot rychle a kvalitně uhníst i těžké kynutá těsta. Při práci se využívá několik možností nastavení rychlosti a k ​​dispozici máte 7 rychlostních stupňů i impulsní stupeň.

Všestranné použití

Velká multifunkčnost díky kvalitní cukrářské sadě (míchací metla, šlehací metla, hnětací hák) a navíc průběhový kráječ se třemi kotouči na krájení, strouhání a řezání, plus plastový mixér.

3D planetární míchání

3D planetární míchání je rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad díky ještě více zdokonalenému planetárnímu pohonu s jedinečným pohybem při míchání ve třech směrech zároveň Tento kuchyňský robot je záruku dokonalého zpracování všech přísad. Těsto nezůstane na stěnách míchací mísy.

EasyArmLift

EasyArmLift vytváří lehký pohyb multifunkčního ramene, pouhým stisknutím tlačítka. Zjednodušuje práci s multifunkčním ramenem, které má velkou sílu a je mimořádně pohyblivé.

Komfort

Oceníte snadné skladování. Přizpůsoben je i LED ukazatel provozu a indikátor poruchy. Náběh motoru je rovnoměrný, díky čemuž vám během práce nevyšplouchne z misky ingredience. Využít můžete také automatickou parkovací polohu. Kuchyňský robot má hladký povrch, díky kterému se snadno čistí a jeho příslušenství je možné mýt v myčce nádobí.

Bezpečný chod

Při vaší práci si můžete být jisti bezpečným chodem kuchyňského robota. Přizpůsobené má přísavné gumové nožičky pro jeho větší stabilitu. Vybaven je i ochranou proti přetížení a pojistkou opětovného zapnutí, která zabraňuje nečekanému spuštění motoru.

Příslušenství:

  • velká míchací mísa (objem 3,9 l) z broušené a leštěné nerezové oceli na 2,7 kg piškotového nebo 1,9 kg kynutého těsta
  • hnětací hák, šlehací a míchací metly
  • průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a jemným strouhacím kotoučem
  • mixer plast 1,25 l
  • užitečná tmavě šedá taštička na příslušenství může být uložena do míchací mísy
  • transparentní víko s plnícím otvorem

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hnětací nástroj Ano
Počet rychlostí 7
Příkon 1000 W
Pulzní spínač Ano
Ochrana proti přetížení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MUM58920 CreationLine

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi