Bosch MUM55761 CreationLine


Kuchyňský robot, Příkon: 900 W, Počet rychlostí: 7, Materiál nádoby: nerez, Objem: 3,9 l. Více info


Cena 5 598 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 5 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 56 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický kuchyňský robot Bosch MUM 55761. Poháněn je výkonným 900W motorem s dynamickým planetárním pohonem, který bez problémů připraví jakékoliv druhy cesta. Ovládání přístroje je jednoduché a díky systemu Easy-Arm Lift . Používání kuchyňského robotu jednoduché a bezpečné. Součástí balení je i DVD s recepty, které vás mohou inspirovat ve vašem kuchařském umění. Praktický kuchyňský robot se se svými rozměry a výkonem hodí do každé kuchyně.

Bosch MUM55761

Kuchyňský robot dosahuje skvělé výsledky díky výkonnému motoru s výkonem 900 W. Díky výkonnému motoru zvládne robot rychle a kvalitně uhníst i těžké kynutá těsta. Při práci se využívá několik možností nastavení rychlosti a k ​​dispozici máte 7 rychlostní stupňů i impulsní stupeň.

Všestranné použití

Díky kvalitní cukrářské sadě (míchací metla, šlehací metla, hnětací hák) a navíc průběhový kráječ se čtyřmi kotouči na krájení, strouhání a řezání, také mixér a mlýnek na maso, citrusovač a nástavec na přípravu stříkaného pečiva.
Velká nerezová mísa (těsto s kapacitou max. 2.0 kg) a 4 možnosti nastavení rychlosti plus silný impulsní stupeň pro nekonečnou radost z pečení.

Multi-Motion-Drive

Kuchyňský robot Bosch disponuje inovativním, dynamickým planetárním pohonem. Tím je zajištěno dokonalé pohybování hnětacích háků, šlehacích a míchacích metel. Netočí se stále stejně, ale pohybují se po eliptických drahách a to dokonce ve třech směrech. Zároveň se také točí kolem střední osy. Tento kuchyňský robot je záruku dokonalého zpracování všech přísad. Těsto nezůstane na stěnách míchací mísy.

EasyArmLift

EasyArmLift vytváří lehký pohyb multifunkčního ramene, pouhým stisknutím tlačítka. Zjednodušuje práci s multifunkčním ramenem, které má velkou sílu a je mimořádně pohyblivé.

Komfort

Oceníte snadné skladování. Je vybaven automatickým navíjením kabelu. Stačí jednoduchý pohyb a kabel se pak sám navine. Přizpůsoben je i LED ukazatel provozu a indikátor poruchy. Náběh motoru je rovnoměrný, díky čemuž vám během práce nevyšplouchne z misky ingredience. Využít můžete také automatickou parkovací polohu. Kuchyňský robot má hladký povrch, díky kterému se snadno čistí a jeho příslušenství je možné mýt v myčce nádobí.

Bezpečný chod

Při vaší práci si můžete být jisti bezpečným chodem kuchyňského robota. Přizpůsobené má přísavné gumové nožičky pro jeho větší stabilitu. Vybaven je i ochranou proti přetížení a pojistkou opětovného zapnutí, která zabraňuje nečekanému spuštění motoru.

Příslušenství

  • hnětací hák, šlehací a míchací metly
  • průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a jemným strouhacím kotoučem
  • strouhací nerezový kotouč
  • mixer plast 1,25 l
  • mlýnek na maso
  • nástavec na přípravu stříkaného pečiva pro 4 různé tvary pečiva
  • lis na citrusy
  • Styline extra: taštička na příslušenství
  • transparentní víko s plnícím otvorem

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hnětací nástroj Ano
Počet rychlostí 7
Příkon 900 W
Ochrana proti přetížení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MUM55761 CreationLine

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi