Bosch MUM50131 StartLine


Kuchyňský robot, Příkon: 800 W, Počet rychlostí: 4, Pulzní spínač, Způsob pohonu: 3D planetární pohon, Materiál nádoby: nerez, Objem: 3,9 l, Počet nástavců: 9, Hmotnost: 6,3 kg. Více info


Cena 3 998 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 4 799 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kuchyňský robot Bosch MUM50131 StartLine se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Má všestranné využití díky široké škále přiloženého příslušenství - hnětací hák, šlehací a míchací metly pro přípravu sladkých dobrot, při vaření oceníte mlýnek na maso a průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a jemným strouhacím kotoučem. Příslušenství můžete skladovat díky praktické taštičce k tomu určené, takže jej budete mít vždy pohromadě a jednoduše taštičku vložíte do míchací mísy, aby vám nezabírala místo. Robot je vybaven jedinečným 3D planetárním mícháním, což umožňuje silné směšovací pohyby ve třech rozměrech. Vybrat si můžete ze 4 rychlostních stupňů. Komfort vám zajistí EasyArmLift, automatická parkovací pozice, LED ukazatele provozu a indikátor poruchy, automatické navíjení kabelu a snadné čištění.

Bosch MUM50131 StartLine

 • 800W motor
 • Pozvolný náběh motoru
 • 3D planetární míchání
 • 4 rychlostní stupně, momentový stupeň
 • Elektronické řízení počtu otáček
 • EasyArmLift
 • LED ukazatele provozu a indikátor poruchy
 • Snadné čištění
 • Automatická parkovací pozice
 • Automatické navíjení kabelu

Ideální kuchyňský pomocník

Kuchyňský robot Bosch MUM50131 StartLine je úžasný pomocník při vaření i pečení. Díky 800W motoru zpracuje až 0,75 kg mouky plus ingredience. Velká nerezová míchací mísa o objemu 3,9 l má speciálně tvarovaný vnitřek a je ideální pro všechny druhy těsta, od 2kg piškotového těsta až po 1,5kg kynuté těsto. Jednoduchou obsluhu a plnění mísy zabezpečí EasyArmLift - lehký a jednoduchý pohyb multifunkčního ramene stiskem jednoho tlačítka a automatická parkovací poloha pro snadné naplnění mísy.

3D planetární mixování

Pokročilé a jedinečné planetární míchací zařízení umožňuje silné pohyby ve třech rozměrech, díky čemuž se složky vždy důkladně promíchají pro dosažení optimálního účinku.

Bezpečnost

Všechny plasty, které přicházejí do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA. Maximální stabilitu zajišťují přísavné gumové nožičky. Pojistka opětovného zapnutí zabraňuje nečekanému spuštění motoru. Vysoká bezpečnost je zajištěna i ochranou proti přetížení.

Příslušenství

 • Hnětací hák, šlehací a míchací metly
 • Průběhový krouhač s krájecím a strouhacím a jemným strouhacím kotoučem
 • Mixér umělá hmota: 1,25 l
 • Masomlýnek
 • Tmavě šedá taštička na příslušenství
 • Transparentní víko s plnicím otvorem

Praktické kapsa zajišťuje bezpečné a kompaktní uložení malého příslušenství. Sáček a jeho obsah snadno zapadnou do mísy na míchání a jsou vždy po ruce.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 4
Příkon 800 W
Pulzní spínač Ano
Ochrana proti přetížení Ano

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Bosch MUM50131 StartLine

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jiri

11. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJiří

5. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • S tímto kuchyňským robotem Bosch MUM50131 jsem nad míru spokojen .Je vhodný pro běžnou domácnost , jak velikostí tak praktičností a mnohostrannému využití + možností přikoupit všemožné příslušenství tím pádem i náhradní díly kdyby se něco rozbilo (to ale asi nehrozí díky skutečně kvalitnímu tvrzenému plastu ) A výkon ?, 800W v pohodě nastrouhá i křen . Dále bezpečnostní pojistky (záklapky) prostě jestliže nějaký díl špatně nasadíte robota nespustíte a tím pádem nemáte suroviny po celé kuch. lince . A hlučnost , prostě žádná robot si jen spokojeně vrní :-) . S tímto přístrojem jsem nejen spokojený ale doslova nadšen + cena odpovídá 100% kvalitě tohoto robota . Jediná výtka JE a to že jsme robota nezakoupili dříve :-)))
 • Absolutně nic .

S tímto kuchyňským robotem Bosch MUM50131 jsem nad míru spokojen .Je vhodný pro běžnou domácnost , jak velikostí tak praktičností a mnohostrannému využití + možností přikoupit všemožné příslušenství tím pádem i náhradní díly kdyby se něco rozbilo (to ale asi nehrozí díky skutečně kvalitnímu tvrzenému plastu ) A výkon ?, 800W v pohodě nastrouhá i křen . Dále bezpečnostní pojistky (záklapky) prostě jestliže nějaký díl špatně nasadíte robota nespustíte a tím pádem nemáte suroviny po celé kuch. lince . A hlučnost , prostě žádná robot si jen spokojeně vrní :-) . S tímto přístrojem jsem nejen spokojený ale doslova nadšen + cena odpovídá 100% kvalitě tohoto robota . <br /> Jediná výtka JE a to že jsme robota nezakoupili dříve :-)))


Filip

2. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Velmi příznivá cena za kvakitu