Bosch MUM 4880

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Kuchyňský robot Bosch MUM 4880

Pořiďte si pomocníka do vaší kuchyně. Každá hospodyně jistě ocení funkce tohoto spotřebiče. Součástí balení je i DVD s recepty, které vás mohou inspirovat ve vašem kuchařském umění. Tento kuchyňský robot by neměl chybět v žádné domácnosti.

Kuchynský robot Bosch MUM 4880 - Bosch MUM 4880

Obsah balení

Součástí balení je mnoho příslušenství, ze kterého můžete vybírat vždy to nejvhodnější pro konkrétní pokrmy. Najdete zde přihrádku na kabel, stojánek na příslušenství a DVD s recepty. Dále také víčko, kovové hnětací háky, míchací/šlehací metlu, která je ideální na přípravu různých těst. Průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem vám usnadní přípravu bramboráků nebo nastrouhání nejrůznější zeleniny, nebo například strouhanky. V balení najdete také pěchovadlo, masomlýnek a lis na citrusy, na kterém si připravíte výborný fresh džus. Plastový mixér má objem 1 litr, nerezová míchací mísa o objemu 3,9 litrů, obsáhne velké množství přísad. Průhledný kryt zabrání stříkání těsta plnícím otvorem po celé kuchyni.

Obsah balenia - Bosch MUM 4880

Vzhled

Kuchyňský robot Bosch MUM 4880 má mnoho nástavců a možností svého využití. Vyrábí se v provedení kombinace kovu a plastu. Bílá barva jistě nenaruší žádný interiér kuchyně. Délka přívodního kabelu 1,2 metrů, jistě bude dostačující pro pohodlné použití. Příkon 600 W. O větší stabilitu přístroje se postarají přísavné gumové nožičky.

Vzhľad - Bosch MUM 4880

Funkce Multi-motion-drive

Kuchyňský robot disponuje funkcí Multi-motion drive, která se postará o důkladné zpracování obsahu míchací nádoby. Díky dynamickému planetárnímu pohonu rotují míchací metly a hnětací háky v eliptických drahách u stěn mísy a nenechají tam usazené žádné těsto ani jiné přísady. Vše bude důkladně promícháno.

Další údaje

Zvolit si můžete jednu ze 4 pracovních rychlostí dle vaší potřeby a také parkovací pozici. Kuchyňský robot Bosch MUM 4880 je vybaven multifunkčním ramenem s velkou silou, lehkým ovládáním a mimořádnou pohyblivostí. Bez problémů se postará o všechny úkoly ve vaší kuchyni. O bezpečnost se postará ochrana proti přetížení. Čištění přístroje je snadné.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Materiál nádoby
  nerezová ocel Materiál nádoby
 • Objem
  3,9 L Objem
 • Příkon
  600 W Příkon
 • Pulzní spínač
  Ne Pulzní spínač

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Obsah nádoby: 3,9 L
Objem: 3,9 L
Počet rychlostí: 4
Pulzní spínač: Ne

Materiál

Materiál nádoby: nerezová ocel

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 26,5 cm
Výška: 26,5 cm
Hloubka: 30,5 cm
Hmotnost: 6,57 Kg

Energetické údaje

Příkon: 600 W

Funkce

Šlehání: Ano
Hnětení: Ano
Mlýnek na maso: Ano
Hnětač těsta: Ano
Lis na citrusové plody: Ano
Ochrana proti přetížení: Ano

Ostatní

Kód produktu: MUM4880

Všechny parametry

Recenze Bosch MUM 4880

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miroslav, 30.12.2018

Jedná se o skvělý výrobek - dcera je velice spokojena. Zároveň bych chtěl pochválit pracovníky obchodu, kteří po mnou napsané žádosti o výměnu rozbitého dílu (díl byl zabalený poškozený už při kompletaci výrobku) mě ihned druhý den kontaktovali a na pobočce v Olomouci, kde jsem robot objednal mi vadný díl vyměnili. S takovýmto jednáním a zájmem o zákazníka jsem se zatím nikde nesetkal. Ještě jednou děkuji a do Nového Roku přeji hodně úspěchů.

 • byl to dárek pro dceru - jedná se o vynikající výrobek
 • po otevření byl rozbitý jeden díl - plastové tlačítko do nádoby - nebylo to způsobeno zákazníkem ani obchodem.