Bosch MUM 4880

  • Sleva 40 %

Kuchyňský robot, Příkon: 600 W, Počet rychlostí: 4, Způsob pohonu: planetárny, Materiál nádoby: nerez, Objem: 3,9 l, Hmotnost: 6,57 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kuchyňský robot BOSCH MUM 4880 s funkcí hnětení, krájení, strouhání, lis na citrusy, masomlýnek, šlehání. Multifunkční rameno se 3 stupni pohonu v rozdílných polohách. Dynamický planetární pohon. Příkon motoru 600 W.

Kuchyňský robot Bosch MUM 4880

Pořiďte si pomocníka do vaší kuchyně. Každá hospodyně jistě ocení funkce tohoto spotřebiče. Tento kuchyňský robot by neměl chybět v žádné domácnosti.

Kuchynský robot Bosch MUM 4880 - Bosch MUM 4880

Obsah balení

Součástí balení je mnoho příslušenství, ze kterého můžete vybírat vždy to nejvhodnější pro konkrétní pokrmy. Najdete zde přihrádku na kabel, dále také víčko, kovové hnětací háky, míchací/šlehací metlu, která je ideální na přípravu různých těst. Průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem vám usnadní přípravu bramboráků nebo nastrouhání nejrůznější zeleniny, nebo například strouhanky. V balení najdete také pěchovadlo, masomlýnek a lis na citrusy, na kterém si připravíte výborný fresh džus. Plastový mixér má objem 1 litr, nerezová míchací mísa o objemu 3,9 litrů, obsáhne velké množství přísad. Průhledný kryt zabrání stříkání těsta plnícím otvorem po celé kuchyni.

Obsah balenia - Bosch MUM 4880

Vzhled

Kuchyňský robot Bosch MUM 4880 má mnoho nástavců a možností svého využití. Vyrábí se v provedení kombinace kovu a plastu. Bílá barva jistě nenaruší žádný interiér kuchyně. Délka přívodního kabelu 1,2 metrů, jistě bude dostačující pro pohodlné použití. Příkon 600 W. O větší stabilitu přístroje se postarají přísavné gumové nožičky.

Vzhľad - Bosch MUM 4880

Funkce Multi-motion-drive

Kuchyňský robot disponuje funkcí Multi-motion drive, která se postará o důkladné zpracování obsahu míchací nádoby. Díky dynamickému planetárnímu pohonu rotují míchací metly a hnětací háky v eliptických drahách u stěn mísy a nenechají tam usazené žádné těsto ani jiné přísady. Vše bude důkladně promícháno.

Další údaje

Zvolit si můžete jednu ze 4 pracovních rychlostí dle vaší potřeby a také parkovací pozici. Kuchyňský robot Bosch MUM 4880 je vybaven multifunkčním ramenem s velkou silou, lehkým ovládáním a mimořádnou pohyblivostí. Bez problémů se postará o všechny úkoly ve vaší kuchyni. O bezpečnost se postará ochrana proti přetížení. Čištění přístroje je snadné.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nádoby nerezová ocel
Počet rychlostí 4
Příkon 600 W
Pulzní spínač Ne
Ochrana proti přetížení Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch MUM 4880

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

30. 12. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • byl to dárek pro dceru - jedná se o vynikající výrobek
  • po otevření byl rozbitý jeden díl - plastové tlačítko do nádoby - nebylo to způsobeno zákazníkem ani obchodem.

Jedná se o skvělý výrobek - dcera je velice spokojena.<br /> Zároveň bych chtěl pochválit pracovníky obchodu, kteří po mnou napsané žádosti o výměnu rozbitého dílu (díl byl zabalený poškozený už při kompletaci výrobku) mě ihned druhý den kontaktovali a na pobočce v Olomouci, kde jsem robot objednal mi vadný díl vyměnili.<br /> S takovýmto jednáním a zájmem o zákazníka jsem se zatím nikde nesetkal.<br /> Ještě jednou děkuji a do Nového Roku přeji hodně úspěchů.