Bosch MSM6M821 ErgoMaster


Tyčový mixér, Příkon: 1200 W, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Barva: nerez. Více info


Cena 3 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 37 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér Bosch MSM6M821 ErgoMaster s vynikajícím výkonem 1 200 W. Inovativní nůž Quattro-Blade Pro během okamžiku zpracuje všechny ingredience do požadované konzistence. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkčeným protiskluzovým povrchem poskytuje mimořádné pohodlí.

 

Bosch MSM6M821 ErgoMaster

  • Příkon: 1 200 W
  • Dynamická regulace rychlosti
  • Quattro-Blade System Pro
  • Funkce AntiSplash
  • Bezpečnostní pojistka
  • Patentovaný „Click-mechanismus“
  • Ergonomická rukojeť
  • Příslušenství: mixovací nádoba s odměrkou, metla z nerezavějící oceli, sekáček na bylinky, ořechy, sýr, maso a mnohem více o objemu 500 ml

Vynikající výkon

Ponorný mixér Bosch MSM6M821 ErgoMaster s příkonem 1 200 W nabízí snadné mixování a sekání i těch nejtvrdších ingrediencí. System Quattro-Blade Pro zajistí účinné mixování a funkce AntiSplash zajistí mixování bez vyšplíchnutí ingrediencí k tomu ještě nabízí při míchání a sekání skutečně profesionální kvalitu. K jeho přednosti patří dynamická regulace rychlosti, která se řídí silou stlačení.

Komfortní používání

Tyčový mixér skvěle padne do ruky každému uživateli díky svému ergonomickému úchopu se protiskluzovou úpravou. Patentovaný „Click-mechanismus“ pomáhá připojit a jednoduše odpojit mixovací nohu a příslušenství bez námahy. Díky tomuto vysouvacímu mechanismu ji lze umýt i v myčce nádobí.

Všestranné využití

Tyčový mixér Bosch MSM6M821 ErgoMaster nabízí vysoce kvalitní mixovací nohu z nerezavějící oceli s QuattroBlade System Pro, která je pachově i chuťově neutrální. Součástí mixéru je i metla z nerezavějící oceli na šlehání smetany nebo vaječných bílků, mixovací nádoba s odměrkou a sekáček o objemu 500 ml na bylinky, ořechy, sýr, maso a mnohem více.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 6 cm
Hmotnost 1500 g
Příkon 1200 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MSM6M821 ErgoMaster

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi